وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مدیر شبکه بهداشت و درمان سرپل ذهاب عنوان کرد:

در بیمارستان جایگزین شهدای سرپل ذهاب، تمام اعمال جراحی انجام می شود/روز گذشته اولین نوزاد در این بیمارستان متولد شدمدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپل ذهاب گفت: خوشبختانه با تلاس های همکاران ما در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و اصفهان، بیمارستان بانگر سابق یا جایگزین شهدای سرپل ذهاب افتتاح شد و تا کنون سه عمل جراحی نیز در آن انجام شده است.

دکتر مازیار طهماسبی در گفتگو با خبرنگار وبدا، اظهار داشت: روز گذشته در بیمارستان جایگزین شهدای سرپل ذهاب یک زایمان طبیعی انجام شد و اولین نوزاد در این بیمارستان متولد شد.

وی با بیان اینکه تمام اعمال جراحی در اتاق های عمل بیمارستان بانگر انجام می شود، افزود: نیروهای بهداشتی و درمانی مورد نیاز از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از امروز در شهرستان سرپل ذهاب مستقر شدند و کمبودی از نظر نیروی تخصصی پزشکی نداریم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپل ذهاب یادآور شد: در حال حاضر کانکس بجای مراکز بهداشتی تخریب شده مستقر شده اما پرسنل بهداشتی و درمانی این شهرستان برای ارائه خدمات بهتر و مطلوب، نیاز به اسکان در کانکس دارند.

دکتر طهماسبی اضافه کرد: به دلیل شرایط آب و هوایی و سرمای هوا، لازم است که پرسنل بهداشتی و درمانی شهرستان در کانکس مستقر شوند البته مذاکراتی در این زمینه انجام شده که امیدواریم برای حفظ کرامت و شان انسانی نیروهای بهداشتی و درمانی این منطقه، تامین کانکس برای آنها با سرعت انجام شود./۲۰۶

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ١٨ آذر ١٣٩٦ - ١٣:٥١ / شماره خبر: ١٦٩٩٠٠ / تعداد نمايش: 2464

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج