وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ساوه ؛

آئین تجلیل از بهورزان تلاشگر دانشکده علوم پزشکی ساوه برگزار شد

به گزارش وبدا - ساوه  مراسم تجلیل از بهورزان تلاشگر دانشکده علوم پزشکی ساوه با حضور " دکتر نیک روش " رئیس دانشکده علوم پزشکی " مهندس محمدرضا منصوری " نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی، معاونین ، مسئولین و بهورزان، دوشنبه دوازدهم شهریور در سالن حضرت فاطمه شهرستان ساوه برگزار شد .

رئیس دانشکده علوم پزشکی در این مراسم  طی سخنانی، روز بهورز را روز بزرکداشت و گرامیداشت زحمات خدمتگزارانی دانست که حافظ سلامتی اقشار مهم و اثر گذار جامعه در روستاها  بوده و نوید بخش سلامتی برای مادران ، پدران و فرزندان جامعه روستایی هستند .

" دکتر نیک روش " خدمتگزاری در حوزه سلامت را ارزشمند توصیف نمود و  از بهورزان بعنوان سفیران سلامت و نماینده بهداشت و درمان در روستاها  یاد نمود  و افزود،  بعنوان یک خدمتگزار سلامت افتخار میکنم و خوشحال میشوم که یکی از اعضاء شورای بهورزان باشم  .

رئیس دانشکده علوم پزشکی، با تقدیر از بهورزانی که  سالیان زیادی را در سیستم سلامت  خدمت نموده اند و اکنون به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند، دوران خدمتگزاری را فرصتی گرانبها دانست و ابراز امیدواری نمود این دوران توام با اثر گزاری ، سربلندی و موفقیت  برای همکاران سپری گردد .

نماینده شریف مردم در مجلس شورای اسلامی نیز در سخنان خود ضمن تبریک و گرامیداشت روز بهورز گفت : در گذشته در دهه 30 روستائیان در آب شرب هم دچار مشکل بودند ولی امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی روستاهای در حوزه های مختلف پیشرفت نموده اند .

" مهندس منصوری " افزود بیشترین رشدمان در بهداشت و درمان بوده است و هم اکنون در پزشکی آنقدر پیشرفت داشته ایم که برای اعمال جراحی از کشورهای دیگر به کشور ایران مراجعه میکنند .

ایشان افزود ، خوبیها و نعمت های بوجود آمده را ببینیم و در کنارش نواقص را هم ببینیم و باید به سمتی حرکت نماییم که در اقتصاد و تولید هم تحول ایجاد نماییم .

در این مراسم با حضور مسئولین ، جمعی از بهورزان نمونه شهرستانهای ساوه و زرندیه لوح تقدیر و جوائز دریافت نمودند .

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ١٣ شهريور ١٣٩٧ - ١٠:٤٣ / شماره خبر: ١٨٠٦٨٢ / تعداد نمايش: 98

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج