وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

به گزارش پایگاه خبری وب دا آذربایجان غربی

ارومیه/بهار همدلی در بین کارکنان شبکه بهداشت و درمان میاندوآب 

به دنبال وقوع سیل در کشور و اعلام آمادگی مردم و نهادهای دولتی برای همیاری به هموطنان آسیب دیده، پویش بهار همدلی با هدف ساخت 2 هزار منزل مسکونی در مناطق سیل زده، در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شروع شده است که شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب نیز در این امر خیر، همدلی خود را اعلام داشت.

دکتر حیدری در جلسات متعدد که با پرسنل شبکه بهداشت و درمان برگزار نمود، با بیان اینکه به ازای هر ۳۰ میلیون تومان کمک نقدی جمع شده، یک هموطن سیلزده صاحب مسکن می شود، گفت: بر اساس توافق صورت گرفته، به ازای هر ۳۰ میلیون تومان کمک نقدی، دولت نیز مبلغ ۶۰ میلیون تومان بر این مبلغ افزوده و با مجموع این مبالغ برای هموطنان سیل زدهای که در جریان حوادث امسال، مسکن خود را از دست دادهاند، منزل مسکونی ساخته میشود.

وی با اشاره به اهمیت این کار نیک گفت: هموطنان آسیبدیده از سیل، خسارات زیادی را متحمل شدند و ساخت مسکن برای این خانوادهها از اهمیت بسیاری برخوردار است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب از تمام همکاران دعوت کرد تا مانند همیشه در این امر خیر پیشگام شده و بار دیگر نام میاندوآب و شبکه بهداشت و درمان این شهرستان را بلند آوازهتر کنند.

 

 


نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٥ خرداد ١٣٩٨ - ١٤:٥٢ / شماره خبر: ١٩٠٩١٤ / تعداد نمايش: 35

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج