وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

تولید اولین محتوای الکترونیکی در دانشکده علوم پزشکی آبادان

سرپرست آموزش الکترونیکی مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی از شروع تولید محتوای الکترونیکی در دانشکده علوم پزشکی آبادان خبر داد.

میلاد جانقربان ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار وب‌‎دا در آبادان اظهار داشت: در دانشکده علوم پزشکی در ترم جدید تحصیلی با تاکید رییس و معاون آموزشی، تحقیقات و فناوری خود، مبنی بر ارائه بخشی از دروس به صورت مجازی، سعی داریم با همکاری و تلاش اعضای هیات علمی حداقل 20درصد از محتوای دروس را به صورت مجازی ارائه کنیم.

وی افزود: در همین راستا و پس از گذر از مراحل مختلف و آموزش‌هایی که در اختیار اعضای هیات علمی قرار گرفت، اولین محتوای آموزش الکترونیک تولید شد. این محتوای آموزشی مربوط به درس «اصول کلی تغذیه» است که توسط دکتر مهشید نقاش‌پور، عضو هیات علمی دانشگاه تدریس شد. این آموزش‌ها پس از آماده‌سازی در سامانه نوید (نرم افزار ویژه یادگیری دانشگاهی) بارگذاری شد و در دسترس دانشجویان قرار گرفت و در هر ساعت از شبانه‌روز با مراجعه به سامانه نوید در دسترس است.

این عضو هیات علمی دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: به طور حتم این مهم فقط با همت و همکاری همه اعضای هیات علمی دست‌یافتنی خواهد بود و تاکنون استقبال خوبی در راستای تحقق این هدف صورت گرفته است.

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٢٨ ارديبهشت ١٣٩٨ - ١٢:٥٤ / شماره خبر: ١٩٠٤٩٤ / تعداد نمايش: 148

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج