وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

در نخستین کمیته ترویج زایمان طبیعی دانشکده علوم پزشکی آبادان در سال 98

بیمارستان شادگان به عنوان بیمارستان نمونه کشوری تقدیر شد

در نخستین کمیته ترویج زایمان طبیعی سال 98 دانشکده علوم پزشکی آبادان از بیمارستان شهید معرفی‌زاده شادگان به عنوان بیمارستان نمونه کشور در ترویج زایمان طبیعی تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار وب‌دا از آبادان، دکتر حجت‌اله جانبی، معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان در این جلسه اظهار کرد: انتخاب بیمارستان شهید معرفی‌زاده شادگان برای دومین سال پیاپی به دلیل کاهش سزارین در سال 97 شایسته تقدیر است.

وی اضافه کرد: به دنبال بررسی شاخص‌های مربوط به زایمان طبیعی و سزارین و مقایسه آنها به منظور شناسایی نقاط ضعف و قوت این موضوع در جهت ارتقای هر چه بیشتر شاخص زایمان طبیعی و بدون درد و کاهش سزارین در سال جاری هستیم.

دکتر جانبی افزود: حفظ موقعیت فعلی و جایگاه دانشکده علوم پزشکی آبادان در امر ترویج زایمان طبیعی و تلاش برای رسیدن به شاخص‌های کشوری در تمامی بیمارستان‌های تابعه دانشکده علوم پزشکی آبادان از اهداف اصلی این کمیته است.

این جلسه با حضور معاونان درمان به عنوان رئیس کمیته، بهداشت، آموزشی، توسعه مدیریت و منابع؛ مدیران شبکه‌های بهداشت و درمان خرمشهر و شادگان، روسای مراکز بهداشت این شهرستان‌ها، روسای بیمارستان‌های تابعه این دانشکده و جمعی از مدیران و کارشناسان حوزه زنان و زایمان حضور داشتند.

در پایان این نشست از سوی دکتر شکراله سلمان‌زاده، رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از دست‌اندرکاران ترویج زایمان طبیعی  در بخش بهداشت و درمان تقدیر شد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٨ - ٠٩:٢٨ / شماره خبر: ١٩٠٣٣٨ / تعداد نمايش: 59

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج