وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وزیر بهداشت در مراسم خاکسپاری آیت الله هاشمی رفسنجانی:

آیت الله هاشمی رفسنجانی، خدمت گزار ارزشمندی برای تمام مردم ایران بودند/ مهمترین بخش زندگی ایشان، دهه آخر عمرشان بود/ مردم ایران به کسانی که به آنها خدمت کرده اند، علاقه مند بوده و قدرشناس او هستند/ آیت الله هاشمی نماد بارز صبر و مقاومت و گم نکردن مسیر اصلی در مسیر انقلاب و کشور بودند

وزیر بهداشت گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی یک روحانی فداکار و مخلص به تمام معنا و خدمت گزاری ارزشمند برای تمام مردم ایران بودند که هیچ وقت ریا نکردند و بر سر عهد و پیمان خود با خدا، همرزمان و مردم ماندند.

به گزارش وبدا، دکتر سید حسن هاشمی ظهر امروز در حاشیه خاکسپاری آیت الله هاشمی در مرقد مطهر امام خمینی(ره)، حضور مردم در مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی را بی نظیر دانست و گفت: هیچ کسی حتی خود آقای هاشمی باورشان نمی شد که مردم تا این حد به کسانی که به آنها خدمت کرده اند علاقه مند بوده و قدرشناس، با بصیرت و هوشمند باشند. مردم ایران بی نظیر هستند و هر فردی هر خدمتی به این ملت فهیم  کند، اندک است.

وزیر بهداشت با اشاره به فراز و نشیب های زندگی آیت الله هاشمی رفسنجانی، یادآور شد: بخش مهمی از زندگی ایشان، مربوط به برقراری و استمرار نظام جمهوری اسلامی بود، بخش دیگر مربوط به نقش مهم ایشان در دوران دفاع مقدس و پایان دادن به جنگ بود اما مهمترین بخش زندگی ایشان، دهه آخر عمرشان بود.

دکتر هاشمی از آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان نمونه ای بی نظیر در دشمن شناسی یاد کرد و افزود: ایشان نماد بارز صبر و مقاومت و گم نکردن مسیر اصلی در مسیر انقلاب و کشور بودند و به نظر من، دهه آخر عمر ایشان، بارزتر از شصت سالی بود که پیش از این در خدمت انقلاب بودند./206

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢١ دی ١٣٩٥ - ١٩:٣١ / شماره خبر: ١٥٦٢٤١ / تعداد نمايش: 2684

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج