رییس اورژانس کشور عنوان کرد:
انجام 380 بازدید توسط تیم های نظارتی اورژانس کشور از ابتدای طرح نوروزی/ تمامی ارزیابی ها به صورت آنلاین با فرم الکترونیکی به مرکز اورژانس کشور ارسال می شود
رییس اورژانس کشور گفت: از ابتدای طرح نوروزی تا کنون 380 بازدید توسط تیم نظارتی اورژانس کشور از مراکز درمانی و پیش بیمارستانی به عمل آمده است.
 چهارشنبه ٢ فروردين ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
رییس سامانه بهداشت 190 وزارت بهداشت:
ثبت 6125 خبر و شکایت مردمی در سامانه 190 از ابتدای اسفند تا امروز/ رضایتمندی 97 درصدی مردم از نحوه رسیدگی به اخبار و شکایات مطرح شده با این سامانه
رییس سامانه بهداشت 190 وزارت بهداشت، از ثبت 6 هزار و 125 خبر و شکایت مردمی با این سامانه از ابتدای اسفندماه سال گذشته تا امروز خبر داد.
 چهارشنبه ٢ فروردين ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
885 هزار مورد بازرسی توسط بازرسان بهداشت محیط در یک ماه گذشته
مسئول برنامه سلامت نوروزی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: در یک ماه گذشته، در مجموع 885 هزار مورد بازرسی بهداشتی توسط بازرسان بهداشت محیط در کشور انجام شده که در این بازرسی ها، 1251 تن مواد غذایی فاسد و غیر بهداشتی کشف و معدوم سازی شدند.
 چهارشنبه ٢ فروردين ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتقال 4519 بیمار و مصدوم در 8801 ماموریت اورژانس در اولین روز از سال 96
سخنگوی اورژانس کشور گفت: روز گذشته 8801 ماموریت توسط اورژانس 115(پیش بیمارستانی) در کشور انجام شد که 1910 ماموریت مربوط به حوادث ترافیکی و 6891 ماموریت مربوط به حوادث غیر ترافیکی بود.
 چهارشنبه ٢ فروردين ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
سخنگوی اورژانس کشور خبر داد:
35 نفر مصدوم و فوتی در حادثه واژگونی اتوبوس در آزاد راه کاشان-قم/ 7 آمبولانس، مصدومان را به بیمارستانها منتقل کردند
سخنگوی اورژانس گفت: ساعت 4و 19 دقیقه صبح دومین روز از سال 96 وقوع حادثه واژگونی یک دستگاه اتوبوس در کیلومتر 45 آزاد راه کاشان-قم به اورژانس اطلاع داده شد دستگاه آمبولانس از پایگاه های زمینی اورژانس در فاصله 16 تا 80 کیلومتری، برای انتقال مصدومان به محل حادثه اعزام شدند.
 چهارشنبه ٢ فروردين ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
انجام 9552 ماموریت اورژانس در روز 30 اسفند/ تعداد کل ماموریت های اورژانس در طرح سلامت نوروزی به بیش از 51 هزار ماموریت رسید
سخنگوی اورژانس کشور تعداد کل ماموریت های انجام شده در طرح سلامت نوروزی توسط اورژانس پیش بیمارستانی را 51 هزار و 111 ماموریت عنوان کرد و گفت: در روز گذشته 9552 ماموریت اورژانس در کشور انجام شد که دو هزار و 363 ماموریت مربوط به حوادث ترافیکی و 7 هزار و 189 ماموریت مربوط به حوادث غیر ترافیکی بود.
 سه شنبه ١ فروردين ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
توصیه های اورژانس کشور به مردم و مسافران نوروزی؛
مردم و مسافران نوروزی با اشغال نکردن بی مورد خط تلفن 115، به نجات جان هموطنانمان کمک کنند
سخنگوی اورژانس کشور با بیان اینکه خدمات اورژانس 115 در سراسر کشور، رایگان است، افزود: مردم و مسافران نوروزی در صورت مشاهده تصادفاتی که در آنها مجروحی وجود دارد، حتما با تلفن 115 تماس بگیرند.
 سه شنبه ١ فروردين ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
از ابتدای اسفند ماه تا امروز توسط بازرسان بهداشت محیط وزارت بهداشت انجام شد؛
کشف و معدوم سازی 1200 تن مواد غذایی فاسد و غیر بهداشتی/ معرفی 12577 مرکز و مکان متخلف به مراجع قضایی
مسئول برنامه سلامت نوروزی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت با اشاره به انجام بیش از 823 هزار مورد بازرسی بهداشت محیط توسط بازرسان بهداشت محیط در سراسر کشور، از کشف و معدوم سازی 1200 تن مواد غذایی فاسد و غیر بهداشتی خبر داد.
 سه شنبه ١ فروردين ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
رییس اورژانس کشور عنوان کرد:
انتقال 20 نفر از مصدومان حادثه طغیان آب دریا در بوشهر به بیمارستانهای کنگان و دیر/ 7273 ماموریت اورژانس در شبانه روز گذشته انجام شده است/ سی و یکمین پایگاه هوایی اورژانس در ایلام راه اندازی شد
رییس اورژانس کشور با اشاره به حادثه امروز طغیان آب دریا در استان بوشهر، از انتقال 20 نفر از مصدومان این حادثه به بیمارستانهای دیر و کنگان خبر داد و گفت: نیروهای اورژانس در آمادگی کامل قرار دارند و به همین دلیل حضور آنها در حوادث، با سرعت بیشتری انجام می شود.
 يکشنبه ٢٩ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون درمان وزارت بهداشت پس از بازدید از EOC:
در هر شب از تعطیلات نوروز، 800 متخصص مقیم در بیمارستانهای کشور حضور دارند/ در شهرهای بیشتر از 50 هزار نفر، حداقل یک مرکز دندانپزشکی برای ارائه خدمات اورژانس دندانپزشکی فعال است/ بیماران حتما در طول سفر، داروها و نسخه های پزشک را همراه داشته باشند
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: 950 بیمارستان دولتی، عمومی و خصوصی کشور و به ویژه بخش های اورژانس، دیالیز و بخش ویژه آنها با تمام ظرفیت در خدمت مردم و مسافران نوروزی هستند.
 يکشنبه ٢٩ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
تشکر رئیس انجمن علمی روان ‌پزشکان ایران از وزیر بهداشت؛
حضور وزیر بهداشت در مراسم تشییع دکتر افشین یداالهی باعث دلگرمی و کاهش آلام بازماندگان ایشان شد
دکتر مریم رسولیان رئیس انجمن علمی روان پزشکان ایران در پیامی از وزیر بهداشت تشکر کرد.
 شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
 شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
همزمان با فرا رسیدن ایام تعطیلات عید نوروز؛
وزیر بهداشت از پایگاه اورژانس بین جاده ای وردآورد بازدید کرد/فعالیت 2850 پایگاه اورژانس و 18500 نیروی اورژانس در بخش پیش بیمارستانی در ایام نوروز
وزیر بهداشت ظهر امروز و همزمان با فرا رسیدن ایام تعطیلات عید نوروز، از پایگاه جاده ای شماره 516 اورژانس وردآورد بازدید کرد.
 شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون برنامه ریزی، هماهنگی، حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت خبر داد:
احضار تهیه کنندگان و انتشاردهندگان کلیپ موهن به جامعه ی پزشکی کشور به دادسرا/ درخواست از قوه قضاییه برای برخورد با هتاکان به حقوق شهروندی در فضای مجازی
معاون برنامه ریزی، هماهنگی، حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت اعلام کرد: در پی اقدام ضد اخلاقی و خلاف قانون موسسه ی غیرمجاز آرمان مدیا در تهیه و پخش کلیپی موهن و جهت دار علیه جامعه پزشکی که یکی از دلسوزترین و زحمت کش-ترین اقشار جامعه که پرچم دار نظام سلامت در اقصی نقاط میهن عزیز اسلامی می-باشند، وزارت بهداشت اقدام به طرح شکایت علیه تهیه کنندگان این کلیپ کردکه با دستور قاطع مقام محترم قضایی در دادسرای رسانه موضوع به منظور شناسایی عاملین و منتشرکنندگان به پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات (فتای تهران بزرگ) ارجاع شد.
 شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام نوروزی معاون بهداشت وزارت بهداشت:
مروج فرهنگ " شهروندی سالم، مسئول و اثرگذار" باشیم
معاون بهداشت وزارت بهداشت در پیامی ضمن تبریک سال نو گفت: از همه هموطنان دعوت می کنم برای دلنشین کردن هر چه بیشتر زندگی در سال 96 با هم تلاش نماییم مروج فرهنگ " شهروندی سالم، مسئول و اثرگذار باشیم" که تضمین کننده سلامت روان در جامعه است.
 شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام نوروزی معاون اجتماعی وزارت بهداشت:
امیدوارم گام های بلندتری در راه دست‌یابی به تحقق رویکرد مشارکت‌جویانه در نظام سلامت برداریم
معاون اجتماعی وزارت بهداشت طی پیامی فرا رسیدن نوروز 96 و خجسته زادروز حضرت زهرا (س) و روز زن را تبریک گفت.
 شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام نوروزی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت
با سرلوحه قرار دادن شعار "اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل" در صدر امور؛ به بسیاری از توفیقات در عرصه بهداشت و درمان دست یافتیم
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت پیشاپیش فرارسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۶ را به جهادگران عرصه بهداشت و درمان تبریک گفت و از خداوند متعال توفیقات و موفقیت های بیشتر را برای آنها و خانواده هایشان مسئلت کرد.
 شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام نوروزی وزیر بهداشت:
به آینده بسیار امیدوارم
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در پیامی آغاز بهار طبیعت را به همه هموطنان و همکاران حوزه سلامت کشور تبریک گفت و برای آنان سالی همراه با خیر و برکتی فزون‌تر، فرصتی برای کار و تلاش بیشتر و زمانی برای برداشتن گام‌هایی بلندتر در مسیر سربلندی کشور آرزو کرد.
 شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
 جمعه ٢٧ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور وزیر بهداشت و هنرمندان برگزار شد:
آخرین دیدار هنردوستان با دکتر یداللهی ترانه سرای خاطره ساز
آیین تشییع پیکر دکتر افشین یداللهی ترانه سرای ایرانی صبح جمعه با حضور شماری از دوستاران فرهنگ و هنر ایران و نیز شمار فراوانی از چهره های فرهنگی و هنری در تالار وحدت تهران برگزار شد.
 جمعه ٢٧ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>