وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

تمهیدات اورژانس تهران برای شب چهارشنبه آخرسال/ ارائه خدمات 500 نیروی اورژانس به مصدومان احتمالی

رییس اورژانس تهران با اشاره به جزئیات حضور پررنگ اورژانس در شب چهارشنبه آخرسال، گفت:‌ مرکز اورژانس تهران همانند سال های گذشته در کنار سایر ارگان ها، مجموعه ای از آمبولانس و موتورلانس های خود را برای خدمت رسانی به همشهریان آماده کرده است.

به گزارش وبدا، دکتر پیمان صابریان اظهار داشت: نیروهای اورژانس در قالب ۱۹۷ دستگاه آمبولانس، ۱۴۰ دستگاه موتورلانس، ۲۰ خودروی پشتیبانی با ۵۰۰ نیروی عملیاتی در این مراسم حضور دارند.

وی افزود:اورژانس تهران،نیروی انتظامی و آتش نشانی از ساعت ١۵ (سه شنبه) تا پایان شب در ١٩٧ نقطه حادثه خیز حضور دارند همچنین نمایندگان اورژانس تهران در راستای هم افزایی و همکاری بیشتر در سازمان مدیریت شهر تهران،مرکز فرماندهی نیروی انتظامی نیز حضور دارند.

دکتر صابریان همچنین افزود: در راستای هماهنگی بیشتر اورژانس پیش بیمارستانی و اورژانس بیمارستانی، نمایندگان اورژانس تهران در ۴ بیمارستان شهدای یافت آباد، مطهری، فارابی و ١۵ خرداد که در شب چهارشنبه آخر سال پذیرای بیشترین مصدومان هستند، حضور خواهند داشت.

رییس اورژانس تهران گفت: با توجه به احتمال افزایش قطع عضو و سوختگی بیماران در این شب، مرکز اورژانس تهران آمبولانس های خود را مجهز به تجهیزات این نوع آسیب ها کرده است.

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٢٧ اسفند ١٣٩٧ - ١٩:١٣ / شماره خبر: ١٨٨٢١٨ / تعداد نمايش: 430

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج