وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

نماینده و فرستاده وزیر بهداشت پس از عیادت و بررسی روند درمان دانش آموزان مصدوم در بخش سوختگی کوثر زاهدان:

در حال حاضر وظیفه اصلی کادر درمان استمرار مراقبت های درمانی فعلی است

نماینده و فرستاده وزیر بهداشت پس از عیادت و بررسی روند دانش آموزان مصدوم زاهدانی در بخش سوختگی کوثر زاهدان گفت: خوشبختانه مراقبت های درمانی فعلی مراقبت های استانداردی است که در بیمارستان های مجهز مراقبت های ویژه سوختگی کشور نیز به همین شکل ارائه می شود.

به گزارش وبدا، دکتر طیب قدیمی با بیان این مطلب اظهار داشت: مشکل اصلی ما پیش آگهی دشوار سوختگی های تنفسی است و مصدومین این سانحه علاوه بر سوختگی های شدید پوستی، دچار سوختگی گسترده در بافت پوششی مخاط راه های هوائی هم هستند.

وی با بیان اینکه تمامی اقدامات مورد نیاز توسط تیم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان انجام شده است، افزود: تیم درمانی حاضر در زاهدان متشکل از 3 نفر فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی، جراح عمومی، فوق تخصص مراقبت های ویژه، فوق تخصص کلیه اطفال، متخصص عفونی و پرستاران دوره دیده سوختگی مراقبت های لازم را انجام می دهند.

دکتر قدیمی اظهار داشت: در ویزیت هایی که انجام شد و پس از بررسی مدارک پزشکی و جلسه شورای پزشکی که در بیمارستان تشکیل شد مشخص گردید که انتقال، تریاژ و خدمات درمانی و به ویژه لوله گذاری و مراقبت راه های هوائی به موقع و علمی انجام شده است.

نماینده و فرستاده وزیر بهداشت با اشاره به ادامه ارائه خدمات مراقبتی در بخش مراقبت های ویژه سوختگی توسط تیم درمانی به دانش آموزان مصدوم، خاطرنشان کرد: از بروز این سانحه تلخ متاسف و متاثر هستیم و از مردم می خواهم تا برای این دانش آموزان دعا کنند./206

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٧ آذر ١٣٩٧ - ٢١:٢٣ / شماره خبر: ١٨٤٨٧٥ / تعداد نمايش: 334

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج