وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

امام جمعه خدابنده در آیین آغاز عملیات ساخت بیمارستان 220 تختخوابی خدابنده:

بارها به عنوان وظیفه از خدمات و تلاش های وزیر بهداشت، تشکر کرده ام

 

 

بارها به عنوان وظیفه از خدمات و تلاش های وزیر بهداشت، تشکر کرده ام


امام جمعه شهرستان خدابنده گفت: ویژگی بارز وزیر بهداشت این است که از پشت میز خودش بلند می شود و به زحمت می افتد و در بین مردم حضور پیدا می کند.

 

به گزارش وبدا، حجت الاسلام سید علی موسوی در آیین آغاز عملیات ساخت بیمارستان 220 تختخوابی حضرت رسول اکرم(ص) شهرستان خدابنده که با حضور وزیر بهداشت برگزار شد، اظهار داشت: مردم دکتر هاشمی را دوست دارند و به وی ارادت دارند و بارها به عنوان وظیفه از خدمات و تلاش های وزیر بهداشت، تشکر کرده ام و اگر همه وی را دوست داریم بخاطر این است که مردم دار است و در بین مردم حضور پیدا می کند که این از شاخصه های مدیران جهادی است.

 

وی خاطرنشان کرد: ممکن است از وضعیت بهداشتی و درمانی یک منطقه گزارش هایی به دست وزیر بهداشت برسد اما اینکه دکتر هاشمی شخصا در مناطق مختلف کشور حاضر می شود و از نزدیک وضعیت را می بیند، ارزشمند است.

 

امام جمعه خدا بنده با اشاره به تحولات بزرگ حوزه سلامت در این شهرستان خاطرنشان کرد: بیمارستان و خانه های بهداشت شهرستان خدابنده تا قبل از اجرای طرح تحول سلامت، وضعیت نامناسبی داشتند اما افتخار می کنیم که امروز بیمارستان خدابنده با بیمارستان خصوصی برابر است و از بعضی از بیمارستانهای خصوصی نیز مجهز تر است./206

نسخه چاپي ارسال به دوست

جمعه ٢٥ آبان ١٣٩٧ - ١٤:٠٦ / شماره خبر: ١٨٣٦٢٠ / تعداد نمايش: 339

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج