وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

پیام های تسلیت معاونین وزارت بهداشت، قائم مقام وزیر بهداشت در امور بین الملل، مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت ، دبير شوراي عالي بيمه سلامت و رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران به مناسبت در گذشت مدیر عامل و معاون امور حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی؛

 

 

معاونین وزارت بهداشت، قائم مقام وزیر بهداشت در امور بین الملل، مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت ،  دبير شوراي عالي بيمه سلامت و رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران در پیام های جداگانه ای در گذشت مدیر عامل و معاون امور حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی را تسلیت گفتند .

به گزارش وبدا، متن پیام دکتر ابراهیم گلمکانی، معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت به شرح زیر است

خبر درگذشت ناگهانی آقای دکتر سید تقی نوربخش مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی و آقای عبدالرحمان تاج ‌الدین معاون حقوقی و امور مجلس آن سازمان بسیار غیر قابل باور بود. اما مشیت چنان بود که این عزیزان در مسیر خدمت به خلق جان به جان آفرین تسلیم نمایند و داغی بزرگ بر دل دوستان برجای گذارند.

با کمال تألم و تأثر این فقدان عظیم را به خانواده‌های این عزیزان و همکاران ارجمند تأمین اجتماعی، جامعه پزشکی و امور مجلس صمیمانه تسلیت میگویم و از خداوند منان علو درجات اخروی برای آن عزیزان و صبر جمیل برای بازماندگان مسألت می‌نمایم.

 

دکتر علی اکبر حقدوست، معاون برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت نیز در پیامی درگذشت دکتر نوربخش را به همه همکاران و خدمتگزاران نظام سلامت تسلیت گفت.

متن پیام معاون برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت به شرح زیر است

ضایعه درگذشت ناگهانی و غم انگیز همکار ارجمندمان مرحوم دکتر سید تقی نوربخش، مدیرعامل فقید سازمان تامین اجتماعی و معاون حقوقی و امور مجلس ایشان را به همه همکاران و خدمتگزاران نظام سلامت تسلیت عرض می نمایم.

 از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم که منشا خدمات فراوانی به جامعه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی و نظام سلامت بودند، غفران واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت می‌نمایم.

 

همچنین دکتر مریم حضرتی معاون پرستاری وزارت بهداشت در پیام تسلیتی، جامعه علوم پزشکی کشور را سوگوار پزشكي توانا و مديري پرتلاش دانست که عمر گرانبهای خود را صرف تأمين رفاه و خدمت رساني بيمه اي به سرزمین كشور نموده است.

متن پیام معاون پرستاری وزارت بهداشت به شرح زیر است:

هرازگاه در گذر زمان، در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی، زنگ کاروان از سفر مسافری خبر می دهد که در سکونی، آغازی بی پایان را می سراید.

جامعه علوم پزشکی کشور امروز سوگوار پزشكي توانا و مديري پرتلاش است که عمر گرانبهای خود را صرف تأمين رفاه و خدمت رساني بيمه اي به سرزمین كشور نموده و دست آوردهاي ارزشمندي را برای نظام سلامت کشور به یادگار گذاشته است.

اينجانب از درگاه خداوند سبحان برای آن مرحوم غفران و رحمت الهی و براي خانواده محترم ايشان و دیگر سوگواران صبر و شکیبایی مسئلت می نمایم.

 

 

پیام تسلیت معاون وزیر بهداشت و رییس سازمان غذا و دارو به مناسبت درگذشت مرحوم دکتر سید تقی نوربخش و مرحوم عبدالرحمن تاج الدین

دکتر غلامرضا اصغری رییس سازمان غذا و دارو  نیز در پیامی درگذشت مرحوم دکتر سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و مرحوم عبدالرحمن تاج الدین معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی را تسلیت گفت.

متن پیام  دکتر اصغری به شرح زیر است:

درگذشت تاسف‌بار زنده یاد مرحوم دکتر سید تقی نوربخش، رییس فقید سازمان تامین اجتماعی و عضو شورای عالی سازمان نظام پزشکی و مرحوم عبدالرحمن تاج الدین معاون فقید حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی و نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی، موجب تاثر و تالم بسیار گردید.

تردیدی نیست روحیه مردمی و تلاش دلسوزانه این دو چهره خدوم در سالهای متمادی خدمت در حوزه های مختلف اجتماعی از یادها نخواهد رفت .

اینجانب در غم فقدان آن خدمتگزاران صدیق ملک و ملت، ضمن عرض تسلیت به خانواده های داغدار و دوستان و همکاران عزادار، از درگاه ایزد منان برای آن

عزیزان، رحمت و غفران الهی و برای جمیع بازماندگان صبر و شکیبایی مسالت دارم.

 

 

معاون درمان وزیر بهداشت نیز در پیامی درگذشت مدیرعامل و معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی، از خدومان عرصه سلامت کشور را به هم وطنان به ویژه به جامعه کاگری و اقشار زحمتکش جامعه تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت دکتر جان بابایی به شرح زیر است

در گذشت  تاثر برانگیز مدیرعامل و معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی، از خدومان عرصه سلامت کشور را به خانواده محترم ایشان، جامعه علمی، پزشکی ، کارگری و مردم شریف ایران  تسلیت عرض نموده، از خداوند متعال برای آن دو مرحوم، علوّ درجات و رحمت واسعه‌ی الهی و برای بازماندگان گرانقدر و بستگان ارجمند و جامعه پزشکی، صبر و شکیبایی را مسئلت می نمایم.

بدون تردید تلاش های ارزشمند مرحوم جناب دکتر نوربخش در ارائه خدمت به هموطنان، بویژه اقشار زحتمکش، از جمله راه اندازی بزرگترین بیمارستان تامین اجتماعی در کشوردر نزد خداوند متعال مأجور است و دعای خیر بیماران و مردم فهیم ایران بهترین توشه برای آخرت ایشان خواهد بود.

ان شاءالله خداوند سبحان به نیکوترین وجه اجر و پاداش سالها خدمت در ستاد جنگ و سنگر سلامت و تلاش و مجاهدت در راه رسیدن به آرمان های انقلاب را به ایشان عطاء فرموده و با انبیاء، اولیاء و بزرگانش محشور گرداند.

 

 

دکتر علیرضا رییسی معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی درگذشت مدیر عامل و معاون امور حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی را تسلیت گفت

 متن پیام تسلیت دکتر رییسی به این شرح است :

با نهایت تاسف و تالم درگذشت جانگداز برادر عزیز، مدیر توانمند عرصه سلامت شادروان دکتر سید تقی نوربخش رییس فقید سازمان تامین اجتماعی و معاون پارلمانی ایشان را تسلیت عرض می کنم .

بدون شک خدمات فراوان ایشان به آحاد ملت و تلاش های خستگی ناپذیرشان برای گسترش سلامت در کشور اندوخته گرانبهایی برای آخرت آن عزیزان تازه گذشته خواهد بود

اینجانب این واقعه جانگداز را به خانواده محترم آن عزیزان، پرسنل محترم سازمان تامین اجتماعی و جامعه پزشکی کشور صمیمانه تسلیت عرض نموده و برای آنان صبر و اجر و برای آن تازه گذشتگان علو درجات از درگاه حضرت حق خواهانم

 

 همچنین دکتر اسدی لاری قائم مقام وزیر بهداشت در امور بین الملل  نیز در پی درگذشت مدیر عامل و معاون حقوقی و امور مجلس  سازمان تامین اجتماعی پیام تسلیت داد.

 

متن پیام تسلیت دکتر اسدی لاری به شرح زیر است:

 

درگذشت جانگداز برادر ارجمند و پزشک خدوم و مدير دلسوز مردم بويژه محرومان و نيازمندان، دکتر سيد تقى نوربخش، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی را به خانواده ارجمند ايشان و مجموعه تامین اجتماعی تسليت ميگويم. 

 

فقدان اين پزشک و يار وفادار محرومان براى دوستان و همكاران این چهره خدمتگزار، ضربه اى جبران ناپذير و اندوهى هميشگى است. 

 

از خداوند متعال برای آن مرحوم غفران الهی و علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل آرزومندم.

 

دکتر مسائلی مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت نیز به نیابت از فعالان حوزه تجهیزات پزشکی ضایعه درگذشت دو مدیر خدوم حوزه سلامت را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت دکتر مسائلی به شرح زیر است:

 

خبر درگذشت دکتر سیدتقی نوربخش، مدیرعامل فقید سازمان تامین اجتماعی و مرحوم عبدالرحمن تاج‌الدین معاون حقوقی و امور مجلس آن سازمان در حین ماموریت اداری و خدمت به کشور اسلامی مقارن با شب شهادت امام حسن عسکری(علیه السلام)، همگان را متاثر نمود.

 

اینجانب به نیابت از فعالان حوزه تجهیزات پزشکی، این ضایعه را به خانواده و همکاران آن مرحومان و جامعه سلامت کشور تسلیت عرض نموده و از درگاه قادر متعال غفران الهی را برای آن عزیزان خواستارم.

 

همچنین دكتر اوليايي منش، دبير شوراي عالي بيمه سلامت ضایعه از دست دادن دو تن از همكاران خدوم حوزه سلامت کشور را تسلیت گفت

متن پیام تسلیت دکتر اولیایی منش به شرح زیر است

در شب شهادت امام حسن عسگري عليه السلام جامعه سلامت و بيمه سلامت كشور دو تن از همكاران خدوم خود را از دست داد و عزا دار شد. اين مصيبت را بويژه بايد خدمت همكاران سازمان تامين اجتماعي تسليت گفت. خداوند آقاي دكتر نوربخش و معاون ايشان را كه در مسير خدمت به هموطنان جان خود را از دست دادند غريق و قرين رحمت واسعه خود قرار دهد و به بازماندگان ايشان صبر و اجر عنايت فرمايد

 

مهندس طاهر موهبتی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران در پیامی ضایعه درگذشت این دو مدیر خدوم حوزه سلامت را به تلاش گران عرصه نظام تامین اجتماعی و ملت شریف ایران تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت مهندس موهبتی به شرح زیر است

درگذشت جانسوز آقایان دکتر سید تقی نوربخش، مدیرعامل فقید سازمان تامین اجتماعی کشور و عبدالرحمن تاج الدین، معاون امور مجلس سازمان تامین اجتماعی موجب تاثر و تاسف فراوان گردید.

این ضایعه تلخ و جانگداز را به محضر تلاش گران عرصه نظام تامین اجتماعی و ملت شریف ایران تسلیت عرض می‌کنم و از خداوند متعال برای خانواده آن مرحومان، صبر جمیل و اجر جزیل خواستارم و امید آن ‏دارم که حضرت باریتعالی به پاس خدمات شایان و خالصانه ایشان، رحمت و مغفرت بی پایان خود را ارزانی آنان کند.

دکتر نوربخش به پاک دستی و تدبیر مشهور بود و در  مدت حضور در سازمان بیمه سلامت شاهد تعامل مناسبی در عرصه بیمه‌های درمانی با ایشان بودیم.

این عزیزان در شب جمعه و شب شهادت امام حسن عسکری (ع) به رحمت حق شتافتند لذا امید آن داریم مشمول شفاعت خاصه این امام همام قرار گیرند؛ بی شک یادشان همواره گرامی خواهد بود.

 

پیام تسلیت مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت به مناسبت درگذشت مدیرعامل و معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی

دکتر رضا مسائلی، مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت در پیامی درگذشت مدیرعامل و معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت به شرح زیر است:

وَ اِیابُ الخَلقُ اِلیکُم

خبر درگذشت دکتر سیدتقی نوربخش، مدیرعامل فقید سازمان تامین اجتماعی و مرحوم عبدالرحمن تاج‌الدین معاون حقوقی و امور مجلس آن سازمان در حین ماموریت اداری و خدمت به کشور اسلامی مقارن با شب شهادت امام حسن عسکری(علیه السلام)، همگان را متاثر نمود.

اینجانب به نیابت از فعالان حوزه تجهیزات پزشکی، این ضایعه را به خانواده و همکاران آن مرحومان و جامعه سلامت کشور تسلیت عرض نموده و از درگاه قادر متعال غفران الهی را برای آن عزیزان خواستارم.

 

 

 

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

جمعه ٢٥ آبان ١٣٩٧ - ١٢:٢٦ / شماره خبر: ١٨٣٦١٧ / تعداد نمايش: 671

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج