وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی وزارت بهداشت:

برگزاری دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان جانباز و معلول وزارت بهداشت

مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی وزارت بهداشت گفت: برگزاری المپیادها و مسابقات ورزشی و تشکیل کمیته های ورزشی کارکنان در سطح دانشگاه های علوم پزشکی علاوه بر افزایش نشاط و شادابی آنان، منجر به مشارکت همکاران در سایر مسابقات منطقه ای، ملی و بین المللی و کسب مقام های مختلفی در 2 سال گذشته شده است. 
 
به گزارش وبدا، دکتر مصطفی پریدار با اشاره به افزایش مشارکت کارکنان در فعالیت ها و مسابقات ورزشی، اظهار داشت: خوشبختانه براساس تاكيدات مستمر وزير بهداشت و سیاست های معاونت توسعه مدیریت و منابع در 4 سال گذشته، ورزش جایگاه خود را نه تنها در سطح کارکنان بلکه در سطح مدیران ستادی و دانشگاه های علوم پزشکی پیدا کرده و برگزاری المپیادهای ورزشی به یک مطالبه سراسری و مستمر در میان کارکنان تبدیل شده است. 
 
وی افزود: از سوی دیگر برگزاری المپیادها و مسابقات ورزشی و تشکیل کمیته های ورزشی کارکنان در سطح دانشگاه های علوم پزشکی علاوه بر افزایش نشاط و شادابی آنان، منجر به مشارکت همکاران در سایر مسابقات منطقه ای، ملی و بین المللی و کسب مقام های مختلفی در 2 سال گذشته شده است.
 
مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: بر این اساس و با عنایت به ضرورت توجه به سلامت و نشاط کارکنان گرانقدر جانباز و معلول وزارت بهداشت، برگزاری دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان جانباز و معلول وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جلسه کمیته ورزش کارکنان وزارت متبوع بررسی و به تصویب رسید.   
 
دکتر پریدار با بیان اینکه مقدمات اجرایی این دوره از مسابقات از اردیبهشت ماه سال جاری آغاز شده است، ادامه داد: پس از ماه ها تلاش کمیته های مختلف ستاد مرکزی المپیاد و مشارکت و همکاری دانشگاه های علوم پزشکی مختلف، اکنون مفتخر به آغاز این مسابقات از 22 آبان ماه به مدت 8 روز در استان مازندران هستیم. 
 
مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی وزارت بهداشت یادآور شد: در این دوره از مسابقات بیش از 600 ورزشکار از 30 دانشگاه علوم پزشکی در 6 رشته به رقابت خواهند پرداخت و این آمار نشان از رشدی بالغ بر 25 درصد به لحاظ تعداد شرکت کنندگان نسبت به دوره قبل دارد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٢ آبان ١٣٩٧ - ١١:١٤ / شماره خبر: ١٨٣٤٨٠ / تعداد نمايش: 692

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج