وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

استاندار بوشهر عنوان کرد:

افزایش خدمات و کاهش هزینه‌های درمانی با اجرای طرح تحول سلامت و بیمه سلامت همگانی

استاندار بوشهر گفت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت و بیمه سلامت همگانی قدم‌های مهم و بزرگی برای افزایش خدمات و کاهش هزینه‌های درمانی مردم توسط  سازمان بیمه سلامت ایران برداشته شد.   
 
به گزارش وبدا، عبدالکریم گراوند، استاندار بوشهر ضمن گرامیداشت سالروز تصویب قانون بیمه همگانی و هفته بیمه سلامت در کشور، گفت: حوزه سلامت یکی از بخش هایی است که بر سبد هزینه های زندگی، رفاه و آسایش خانواده‌ها تاثیرگذار است. 
 
وی با تاکید بر توجه به طرح‌های حوزه سلامت برای ارتقای رفاه و آسایش مردم، افزود: فرهنگ ارائه خدمات درمانی و نسخه نویسی نقش مهمی در وضعیت سلامت و هزینه های مردمی دارد، بنابراین توجه به آنها  یک نکته بسیار ضروری است. 
 
استاندار بوشهر با تاکید بر پرداخت به موقع هزینه‌های حوزه سلامت، تصریح کرد: پرداخت به موقع هزینه‌های موسسات درمانی و بیمارستان‌ها سبب ارتقای خدمات و افزایش رفاه و آرامش مردم می‌شود.  
 
وی ارتقای سطح کیفیت در ارائه خدمات سلامت، کاهش پرداخت از جیب بیمه‌شدگان، رفع همپوشانی بیمه‌ای و بسط و گسترش برنامه پزشک خانواده در قالب بیمه سلامت ایران را از جمله برنامه‌های مهم اجرایی در حوزه سلامت دانست و یادآور شد: پرداخت به موقع هزینه‌های موسسات درمانی و بیمارستان‌ها سبب ارتقای خدمات حوزه سلامت می‌شود.
 
استاندار بوشهر با قدردانی از خدمات بیمه سلامت استان بوشهر یادآور شد: یکی از زیرساخت‌های مهم توسعه و پیشرفت حوزه سلامت شهروندان است که باید برای رفاه بیشتر مردم به این مهم توجه ویژه ای کرد./237

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٧ - ١٤:٠٤ / شماره خبر: ١٨٢٦٢٦ / تعداد نمايش: 322

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج