وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات بسکتبال انتخابی دانشجویان در همدان در حال برگزاری است؛

۸ تیم صعودکننده به مرحله یک‌چهارم نهایی مشخص شدند

با پایان یافتن مرحله مقدماتی بازی‌های انتخابی بسکتبال دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که در همدان در حال برگزاری است، ۸ تیم صعودکننده به مرحله بعدی مشخص شدند. این ۸ تیم، امروز برای راهیابی به مرحله نهایی المپیاد قهرمانی دانشجویان وزارت بهداشت، رقابت‌های خود را برگزار می‌کنند.

به گزارش وبدا، روز گذشته مرحله مقدماتی بازی‌های انتخابی بسکتبال دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با برگزاری هشت دیدار به کار خود پایان داد و در پایان سه روز برگزاری مرحله مقدماتی این بازی ها، در نهایت، تیم‌های بسکتبال دانشگاه علوم پزشکی ایران، اصفهان، شاهرود، کاشان، ایلام، کردستان، اهواز و بوشهر به مرحله یک چهارم نهایی راه یافتند.

براساس این گزارش، در آخرین روز برگزاری بازی های انتخابی بسکتبال دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی در همدان، ۴ دیدار برگزار خواهد شد که در نهایت تیم‌های برتر هر بازی مستقیما به مرحله نهایی المپیاد سیزدهم در رشته بسکتبال صعود خواهند کرد.

همچنین بازی‌های دور نخست مسابقات انتخابی بسکتبال دانشجویان پسر وزارت بهداشت با حضور ۱۶ دانشگاه برگزار شد که دور اول بازی‌ها، تیم‌ها در ۴ گروه چهار تیمی تقسیم و بعد از برگزاری مسابقات خود ۸ تیم  که از هر گروه ۲ تیم جوایز حضور در دور دوم را کسب کردند و سپس تیم‌های صعودکننده  در ۲ گروه ۴ تیمی تقسیم و از امروز مسابقات خود را  برای کسب سهمیه مستقیم آغاز می‌کنند.

بنابر این گزارش، ۱۶ تیم دانشگاه علوم پزشکی ایلام، اصفهان، ایران، اهواز، اراک، بوشهر، بابل، شاهرود، شهرکرد، کاشان، کرمان، کردستان، گلستان، مازندران، یزد و همدان از جمله تیم‌هایی هستند که در مسابقات بسکتبال دانشجویان پسر وزارت بهداشت در همدان با یکدیگر رقابت کردند. این رقابت ها در دو سالن شهید گمنام و سالن شهید یونسی دانشگاه علوم پزشکی همدان در حال پیگیری است.

گفتنی است، مسابقات مرحله یک چهارم و رده بندی و فینال برگزار نمی‌شود و چهار تیم برتر این مسابقات مستقیما به سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر وزارت بهداشت که در روزهای یکم تا هشتم شهریورماه در تبریز برگزار می‌شود، راه می‌یابند./224/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٣١ تير ١٣٩٧ - ١١:٤٥ / شماره خبر: ١٧٨٩٩٥ / تعداد نمايش: 320

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج