وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از سید ضیاء الدین دری عیادت کرد

معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به همراه جمعی از مسئولان این معاونت، از «سید ضیاء الدین دری»، هنرمند برجسته کشور عیادت کرد.
به گزارش وبدا، مهندس کرامت الله افراشی، معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به همراه مسئولان این معاونت، با حضور در بیمارستان پیوند اعضای بوعلی سینا در شهر صدرا، از سید ضیاء الدین دری، کارگردان سینما و تلویزیون عیادت کرد.
مهندس افراشی در این دیدار، این کارگردان را سرمایه اجتماعی دانست که در عرصه فرهنگ و هنر کشور، تاثیرگذار بوده است. وی همچنین با تقدیر از مدیر، پزشکان و پرستاران بیمارستان پیوند اعضا برای خدمت رسانی به این هنرمند، بر تداوم این امر تا درمان کامل وی، تاکید کرد.
گفتنی است، سید ضیاء الدین دری، کارگردان آثاری چون «کیف انگلیسی» و «کلاه پهلوی» بوده که در حال حاضر به دلیل جراحی پیوند کبد، در بیمارستان پیوند اعضای بوعلی سینا بستری است.
به گفته «نوید دری» فرزند این هنرمند، با پیگیری های مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، وی در بیمارستان پیوند اعضا بستری شده است و به زودی عمل پیوند بر روی وی انجام می شود. 
همچنین دکتر صمد امانی، رییس دبیرخانه گارگروه سلامت و امنیت غذایی استان، داریوش بوستانی، معاون مدیر مولفه های اجتماعی سلامت، هادی اکبری، کارشناس امور اوقاف و موسسه خیریه دانشگاه نیز، در این دیدار  حضور داشتند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧ - ١٦:٤٩ / شماره خبر: ١٧٨٩٧١ / تعداد نمايش: 603

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج