وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون درمان وزارت بهداشت در جيرفت:

عزم جدي دولت در تقویت زیرساختهای درمانی مناطق محروم

معاون درمان وزارت بهداشت گفت: تقویت زیرساختهای درمانی به ویژه در مناطق محروم به عنوان اولویت نخست کاری دولت به طور جدي در حال انجام است. 

به گزارش وبدا، دکتر قاسم جان بابایی در ادامه سفر به استان کرمان با همراهی دکتر حمزه نماینده مردم پنج شهرستان جنوب این استان، دکتر مکارم، رییس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و معاونین وی از بیمارستان سیدالشهدا (ع) رودبار جنوب از توابع جیرفت بازدید کرد. 

در این بازدید، با حضور معاون درمان آيين آغاز احداث پانسیون پزشکان این بیمارستان نیز برگزار شد.

دکتر جان بابایی در  حاشيه اين بازديد با بيان اينكه دولت در تقویت زیرساختهای درمانی مناطق محروم عزم جدی دارد، گفت: تقویت زیرساختهای درمانی به ویژه در مناطق محروم به عنوان اولویت نخست کاری دولت به طور جدي در حال انجام است. 

 وي افزود: در سایه این نگاه جدی دولت، متولیان امور بهداشتی و درمانی هم با اهتمام ویژه درصدد عملیاتی کردن برنامه های دولت در جای جای ایران اسلامی هستند.

براساس اين گزارش، دكتر جان بابايي همچنین از بخش های مختلف بیمارستان های ۱۲ فروردین کهنوج، آیت الله کاشانی جیرفت، پروژه(تکمیلی) زایشگاه بیمارستان قائم جیرفت و بیمارستان امام خمینی (ره) جیرفت و همچنین پروژه های در حال ساخت این مرکز نظیر اورژانس۲، بلوک زایماني و غربالگری بازدید کرد.

 گفتني است، معاون درمان وزارت بهداشت با عزیمت به عنبرآباد از بیمارستان در حال ساخت این شهرستان و اورژانس این مرکز نیز بازدید به عمل آورد.‌

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ٢٨ تير ١٣٩٧ - ٠٨:١١ / شماره خبر: ١٧٨٨٩٥ / تعداد نمايش: 435

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج