وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

بازدید وزیر ارشاد از بخش قرآن و سلامت وزارت بهداشت

سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شب گذشته (جمعه) با حضور در نمایشگاه بین المللی قرآن، از بخش قرآن و سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بازدید کرد.

به گزارش وبدا، سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در بخش قرآن و سلامت وزارت بهداشت از غرفه های مختلف این بخش از جمله غرفه طب ایرانی، غرفه سلامت، غرفه پژوهش های حوزه قرآن و سلامت بازدید کرد و در جریان روند فعالیت های بخش قرآن و سلامت وزارت بهداشت در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم قرار گرفت.

همچنین وزیر ارشاد از غرفه دانشگاههای علوم پزشکی بخش قرآن و سلامت وزارت بهداشت
بازدید کرد و از نزدیک نظاره گر دستاوردهای هنری، علمی و تحقیقاتی دانشگاه های علوم پزشکی با محوریت قرآن شد.

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز همگام با دیگر ارگانها و نهادهای دولتی و غیردولتی، همانند سالهای گذشته حضوری پررنگ در نمایشگاه امسال دارد و در ده غرفه از جمله غرفه طب ایرانی، کودک و سلامت، غرفه مجمع قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی، غرفه سلامت، غرفه مرکز قرآن و عترت، غرفه مجمع کانون‌های مذهبی دانشجویان و مجمع قرآن و عترت دانشجویان، غرفه دانشگاه‌های علوم پزشکی و غرفه مشاوره آماده ارایه خدمات مختلف به عموم مردم است.

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تا ۱۴ خرداد ماه با شعار قرآن چلچراغ هدایت در مصلای امام خمینی (ره) برای بازدید عموم علاقه مندان از ساعت ۱۷ تا ۲۴ دایر خواهد بود./224/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٥ خرداد ١٣٩٧ - ٠٨:٢٩ / شماره خبر: ١٧٧١٣٧ / تعداد نمايش: 929

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج