وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی وزارت بهداشت:

وزارت بهداشت در بحث HSE ( بهداشت، ایمنی و محیط زیست) باید معیار سنجشی برای سایر دستگاه ها باشد

مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی وزارت بهداشت در مراسم تقدیر از دست اندرکاران برگزاری فاز نخست مانور پیشگیری از حوادث غیرمترقبه گفت: مانور، بخشی از آموزشی است که باید در راستای فرهنگ سازی و نهادینه کردن آن برای همه همکاران و خانواده آنها انجام شود.


به گزارش وبدا، دکتر مصطفی پریدار، مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی وزارت بهداشت در مراسم تقدیر از دست اندرکاران برگزاری فاز نخست مانور پیشگیری از حوادث غیرمترقبه ستاد مرکزی وزارت بهداشت ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: اجرای این مانور قطعا با همکاری های بیش از پیش بین بخشی و همدلی و همت همه دست اندرکاران به ثمر رسیده و برای برگزاری فازهای بعدی آن به همدلی و همکاری بیشتر از گذشته نیاز است که جز با ایثار و فداکاری همکاران این امر امکان پذیر نیست.
مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی وزارت بهداشت با بیان اینکه برگزاری این مانور کاری است که نتایج و ثمره آن به همه همکاران خواهد رسید اضافه کرد: امیدواریم که بتوانیم فازهای بعدی این مانور را بهتر و با کیفیت تر از گذشته برگزار کنیم.

دکتر پریدار تصریح کرد: برخی از کارها علی رغم ارزش بالایی که دارند متاسفانه در حوزه اجرایی دستگاه ها خیلی دیده نمی شوند و بحث HSE یکی از آن فعالیت های اجرایی است که فراموش شده بود در حالیکه وزارت بهداشت باید معیار سنجشی برای سایر دستگاه ها باشد.
وی تاکید کرد: کاری که در قالب مانور انجام می شود بخشی از آموزشی است که باید در راستای فرهنگ سازی و نهادینه کردن آن برای همه همکاران و خانواده آنها انجام شود.
دکتر پریدار با اشاره به اینکه باید در این مانورها تمرین نقش پردازی هایمان را نهادینه کنیم اضافه کرد: در این مانور توانایی هایمان را کنار هم گذاشتیم و نقاط ضعفمان را به همت یکدیگر حذف کردیم که در نهایت سبب هم افزایی و رفع مشکل و بحران خواهد شد.
مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی وزارت بهداشت ابراز داشت: از تمام همکارانی که ما را در برگزاری فاز نخست این مانور همراهی کردند می خواهم در فازهای بعدی نیز به قوت گذشته از توانمندی های آنها بهره لازم و کافی را ببریم.
در پایان این مراسم از دست اندرکاران برگزاری فاز نخست مانور پیشگیری از حوادث غیرمترقبه ستاد مرکزی وزارت بهداشت توسط دکتر پریدار، مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی وزارت بهداشت قدردانی شد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ١ ارديبهشت ١٣٩٧ - ١٧:١١ / شماره خبر: ١٧٥٦٣٦ / تعداد نمايش: 1103

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج