وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مشاور اداره کل فرآورده های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو:

تقلیل زمان در خواست تا صدور پروانه مسئول فنی به یک روز کاری/ از سال جدید هیچگونه مدارک کاغذی برای صدور پروانه دریافت نخواهد شد

مشاور اداره کل فرآورده های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو از صدور پروانه فعالیت مسئولین فنی از طریق سامانه TTAC خبر داد.

به گزارش وبدا، مهندس سعید رضایی با اعلام این خبر افزود: باتوجه به لزوم ثبت نام مسئول فنی در سامانه TTAC و به منظور تسهیل و تسریع اخذ پروانه مسئول فنی، به دستور مدیر کل فرآورده های غذایی سازمان، از تاریخ اول اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ کلیه امور مربوط به صدور پروانه های مسئولین فنی از طریق سامانه www.ttac.ir و بخش اشخاص حقیقی و حقوقی امکان پذیر خواهد بود.
وی خاطر نشان کرد: بدیهی است، تائید صلاحیت مسئول فنی در حوزه غذایی و آشامیدنی طبق فرایند بخشنامه مربوطه صرفاً با مطابقت اصل مدارک با مدارک بارگذاری شده صورت خواهد پذیرفت و از دریافت هرگونه تصویر مدارک جدا خودداری می شود.
مشاور اداره کل فرآورده های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو تاکید کرد: پس از تائید صلاحیت، صدور پروانه مسئول فنی طبق فرایند "دریافت کارت فعالیت مسئول فنی" به شرح پیوست انجام خواهد شد.
وی اظهار داشت: کلیه مسئولین فنی که قبلا دارای پروانه مسئول فنی بوده اند تا تاریخ ۹۷/۳/۳۱ مهلت دارند پس از ورود به سامانه TTAC نسبت به ثبت نام و پیگیری فرایندهای مربوط به دریافت پروانه مسئول فنی از طریق سامانه اقدام نمایند.
مهندس رضایی در پایان تصریح کرد: از تاریخ ۹۷/۴/۱ کلیه پروانه های فیزیکی صادر شده، از درجه اعتبار ساقط می باشند.302/225

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٦ - ١٠:٥١ / شماره خبر: ١٧٤٦٤٧ / تعداد نمايش: 1389

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج