وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وزیر بهداشت در شیراز:

مرحوم استاد دکتر خدادوست تمام زندگی خود را وقف مردم کرده بود و به دنبال شهرت نبود

وزیر بهداشت در مراسم یادبود مرحوم استاد دکتر خدادوست در حرم حضرت احمدبن موسی(ع) در شیراز، گفت: کسی نمی تواند جایگزین استاد خدادوست شود، مگر اینکه دوستدار مردم باشد.


به گزارش وبدا، دکتر سید حسن هاشمی در این مراسم با بیان اینکه امروز برای فقدان یکی از نوابغ ایرانی عزادار هستیم، افزود: دکتر خدادوست، چشم پزشک حاذق ایرانی، تمام زندگی خود را وقف مردم کرده بود و به دنبال شهرت نبود.

وزیر بهداشت افزود: افتخار می کنیم که این نابغه، توانست در علم پزشکی دنیا، اقدامات ارزنده و قابل توجهی انجام دهد و نام ایران و فرهنگ ایرانی را در مجامع بین المللی بلندآوازه کند.

دکتر هاشمی تاکید کرد: معرفت و انسان دوست بودن دکتر خدادوست موجب شد که در میان مردم و بیماران، به جایگاه رفیعی دست یابد و امروز مردم ایران، به پاس زحمات و فعالیت های این پزشک حاذق ایرانی، نه تنها به خانواده آن مرحوم، بلکه به جامعه پزشکی کشور به خاطر از دست دادن چنین شخصیت بزرگی، تسلیت می گویند که ستودنی است.

وزیر بهداشت خطاب به دانشجویان جوان پزشکی نیز گفت: باید اخلاق، فعالیت های انسان دوستانه و تلاش های این نابغه ایرانی را سرلوحه و الگو قرار دهید تا برای همیشه بین مردم جاوید بمانید.

دکتر هاشمی ضایعه درگذشت مرحوم استاد دکتر خدادوست را به خانواده وی و مردم ایران تسلیت گفت.

نسخه چاپي ارسال به دوست

جمعه ٢٥ اسفند ١٣٩٦ - ١٢:٣٧ / شماره خبر: ١٧٤٤٦١ / تعداد نمايش: 1647

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج