وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

سفر معاون آموزشی وزارت بهداشت به مجارستان:

توسعه همکاری های ایران و مجارستان در حوزه سلامت

معاون آموزشی وزارت بهداشت در سفر به مجارستان، ضمن بازديد از دانشگاه سملوايز و ديدار و گفتگو با رييس دانشگاه، از مركز ملى سرطان و محل پارلمان مجارستان بازدید کرد.

به گزارش وبدا، دکتر باقر لاریجانی در سفر روز جمعه خود به مجارستان با دكتر اونودى-سوچ وزيربهداشت دولت مجارستان دیدار کرد، این دیدار با حضور سفير جمهوری اسلامی ايران در بوداپست صورت گرفت که دو طرف آمادگى كامل خود را براى گسترش روابط اعلام كردند و طرف مجارى بر اهميت ديدار آتى وزيربهداشت كشورمان از مجارستان تاكيد كرد.

در اين ديدار در زمينه اسناد همكارى نظام سلامت دو كشور بحث و تبادل نظر شد و مقرر شد تا از طريق سفراى دوكشور در كوتاه ترين زمان اسناد نهايى شود.

براساس این گزارش، دکتر لاریجانی در نشست با مقام های مجارستانی گفت: حوزه سلامت و بهداشت ایران آماده تبادل علمی و دانشگاهی با این کشور است.

دکتر باقر لاریجانی و اونودی سوچ معاون وزیر بهداشت دولت مجارستان ضمن تاکید بر توسعه همکارهای دو جانبه، دیدار آتی وزیر بهداشت ایران از مجارستان را با اهمیت توصیف کردند.

گفتنی است، معاون آموزشی وزارت بهداشت در سفر به مجارستان، ضمن بازديد از دانشگاه سملوايز و ديدار و گفتگو با رييس دانشگاه، از مركز ملى سرطان و محل پارلمان مجارستان بازدید کرد./207

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٣٠ دی ١٣٩٦ - ١٠:٥٠ / شماره خبر: ١٧١٧٨٠ / تعداد نمايش: 1483

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج