وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وزیر بهداشت در حاشیه چهارمین همایش ملی مدیریت جهادی:

مردم، جهادی هستند، مشکل در بین مسئولان است


وزیر بهداشت در خصوص ویژگی مدیریت جهادی گفت: مدیریت جهادی باید حتما توسط مدیری انجام شود که مجاهد است و کسی که مجاهد است در راهی که به آن ایمان دارد نهایت تلاش خود را می کند و ایثار و از خودگذشتگی را به نمایش می گذارد.

به گزارش وبدا، دکتر سید حسن هاشمی در حاشیه چهارمین همایش ملی مدیریت جهادی، که شب گذشته در مرکز همایشهای صدا وسیما برگزار شد، اظهار داشت: در ایران هر فردی که عاشق مردم است و بدون منت، ریا و بدون طمع، به کشور و مردم خدمت و شبانه روز فعالیت می کند، مظهر مدیریت جهادی است.

وزیر بهداشت تصریح کرد: بنده لایق دریافت نشان مدیر برگزیده جهادی نبودم و واقعیت این است که مدیران جهادی بسیاری در کشور حضور دارند که گمنام هم هستند و افتخارشان به این است که گمنام بمانند.

دکتر هاشمی یادآور شد: هر فردی که عاشق مردم ایران است و فارغ از هر مسئولیتی در هر نقطه ای از کشور برای رضایتمندی مردم، پیشرفت کشور و عزت دین، تلاش می کند، مظهر مدیریت جهادی است.

وزیر بهداشت مدیریت جهادی را لازمه ساخت و پیشرفت کشور دانست و افزود: اگر نتوانیم با اخلاص و تلاش شبانه روزی به مشکلات مردم و کشور بپردازیم، قطعا نمی توانیم به موفقیت های زیادی برسیم البته مدیران جهادی بسیاری در کشور حضور دارند و جایی دچار خسران و زیان می شویم که برای آنها فرصت و فضا ایجاد نمی کنیم و متاسفانه به دنبال مدلی از مدیریت هستیم که مدیران جهادی را به حاشیه می راند.

دکتر هاشمی اضافه کرد: با سیستم مدیریتی موجود که دچار کاغذبازی، سلسله مراتب و فاصله گرفتن از اخلاص و خودباوری است، راه به جایی نمی بریم بلکه باید دوباره به مسیر دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگردیم که سخت هم نیست و ابتدا از مسئولان باید آغاز شود چراکه مردم، جهادی هستند و مشکل در بین مسئولان است./۲۰۶

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٦ دی ١٣٩٦ - ٠٨:٠٩ / شماره خبر: ١٧١٦٠٤ / تعداد نمايش: 1410

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج