وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رییس دانشگاه علوم پزشکی زابل:

اقدامات درمانی لازم برای دکتر شیده واعظی آشتیانی؛ پزشک مصدوم بیمارستان زابل انجام شده است/این پزشک مصدوم در حال حاضر تحت نظر پزشکان متخصص زابل قرار دارد

 
 
رییس دانشگاه علوم پزشکی زابل از انجام اقدامات درمانی لازم توسط پزشکان متخصص زابلی برای خانم دکتر واعظی آشتیانی که در پی تصادف ترافیکی دچار مصدومیت شده است، خبر داد.
 
به گزارش وبدا، دکتر علی اکبر نصیری در خصوص درمان خانم دکتر واعظی آشتیانی که به دلیل سانحه تصادف دچار مصدومیت شده و اکنون در بخش آی سی یو بیمارستان امیرالمومنین حضرت علی (ع) زابل بستری است، گفت: خوشبختانه در همه رشته ها، پزشکان  متخصص در دانشگاه علوم پزشکی زابل داریم و ایشان تحت نظر پزشکان هستند.
 
 رییس دانشگاه علوم پزشکی زابل در ادامه افزود: پس از وقوع سانحه ترافیکی، مصدومان از جمله خانم دکتر واعظی آشتیانی توسط تیم فوریتهای پزشکی به اورژانس بیمارستان امیرالمومنین حضرت علی (ع) زابل  منتقل شدند و اقدامات لازم در اورژانس بیمارستان برای ايشان انجام شده است.
 
وی در ادامه افزود: متخصصان جراحی مغز و اعصاب، جراح عمومی، ارتوپد و بیهوشی بر بالین بیمار حاضر شده و اقدامات لازم برای ایشان صورت گرفته است. وي  اكنون به بخش آی سی یو منتقل شده و  با تلاش متخصصان  ادامه درمان براي ايشان در حال انجام است.
 
دکتر نصیری  در پایان گفت:  با تاکید وزیر بهداشت، خانم دکتر واعظی پس از بهبود وضعیت و قابل انتقال شدن با نظر متخصصان؛ برای ادامه درمان از طریق آمبولانس هوایی به تهران منتقل خواهد شد.
 
گفتنی است خانم دكتر واعظى آشتیانی پزشک طرحى در شهرستان زابل در حال برگشت به زاهدان بدنبال حادثه جاده اى دچار آسیب دیدگی سطحی  مغزى و شكستكى ران شده است كه نسبت به روز گذشته، سطح هوشيارى بهتری دارد و مقرر است كه در شرايط هوشيارى مناسب، تحت جراحى شکستگی ران  قرار گیرد.
 
با توجه به دستور ريیس دانشگاه زابل همه اقدامات لازم برای دکتر واعظی انجام  و شرايط اسكان خانواده ایشان  نیز فراهم شده است.
 
لازم به ذکر است  شهرستان زابل دارای چهار متخصص اورتوپد و دو متخصص جراح مغز واعصاب می باشد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٦ - ١٠:٥٨ / شماره خبر: ١٧٠١٧٠ / تعداد نمايش: 3323

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج