وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

تقدیر رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از پزشکان، پرستاران و نیروهای امدادی و اجرایی در زلزله غرب کشور


رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی از تلاش ها و خدمات پزشکان، پرستاران و نیروهای امدادی و اجرایی در زلزله غرب کشور، تقدیر کرد.

به گزارش وبدا، متن پیام دکتر علی نوبخت به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بنی آدم اعضای یک پیکرند
که در آفرینش ز یک گوهرند

چو عضوی بدرد آورد روزگار
دگر عضوها را نماند قرار

بدینوسیله از خدمات و زحمات متعهدانه و پرنقش پزشکان، پرستاران و نیروهای امدادی و اجرایی استان کرمانشاه و تیم های اعزامی کشور به مناطق زلزله زده برای درمان و بهبودی، رسیدگی و کمک رسانی به آسیب دیدگان زلزله ی ناگوار غرب کشور تشکر و قدردانی می کنم.
بی تردید مشارکت بی نظیر و یاری رساندن مثال زدنی مردم بزرگوار ایران و کلیه دست اندرکان خدوم کشور، نشانه ی شریعت و دین باوری، فرهنگ مداری، نوع دوستی و همدلی و همنوایی بی بدیل و نیز مرهمی بر آلام و زخم های جسمی و روحی و روانی مردم آسیب دیده ی غرب کشور است.
شایان ذکر است شناسایی و مجازات عاملین سهل انگار در ساخت بیمارستان های جدیدالتاسیس اسلام آباد و سرپل ذهاب از اولویت های کاری کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی خواهد بود.
ضمن تاکید بر ضرورت توجه ویژه به امر بهداشت در روزها و هفته های آینده از درگاه خداوند رحمان برای ارواح درگذشتگان علو درجات و برای مصدومین شفای عاجل و برای بازماندگان این حادثه دلخراش، صبر و شکیبایی مسالت می نمایم.

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٦ - ١٩:١٤ / شماره خبر: ١٦٩٠٧٢ / تعداد نمايش: 2439

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج