وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

عضو هیات رییسه و کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی:

احساس مسئولیت اورژانس کشور در امدادرسانی به مصدومان زلزله غرب کشور، قابل تقدیر است/ مردم مناطق زلزله زده از خدمات اورژانس، رضایت داشتندعضو هیات رییسه و کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: از ابتدای وقوع زلزله 7.3 ریشتری در غرب کشور، با سرپرست سازمان اورژانس کشور تماس گرفتم و دکتر کولیوند به فاصله 15 دقیقه پس از وقوع زلزله، به سمت کرمانشاه حرکت کرد بنابراین احساس مسئولیت اورژانس کشور، قابل تقدیر است.

دکتر اکبر رنجبرزاده در گفتگو با خبرنگار وبدا در کرمانشاه، گفت: بر اساس اخبار و اطلاعاتی که به ما رسیده، تلاش سازمان اورژانس کشور در سازماندهی و اعزام مصدومان زلزله غرب کشور برای دریافت خدمات درمانی بیشتر به شهرستانها و استانهای همجوار و تهران، قابل تقدیر است.

وی با اشاره به بازدید روز گذشته اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از مناطق زلزله زده و بیمارستانهای کرمانشاه، گفت: با مردم مناطق زلزله زده گفتگو کردیم و آنها از ارائه خدمات فوریت های پزشکی و اعزام بیماران به مراکز درمانی، رضایت داشتند.

نماینده مردم اسدآباد از خدمات دکتر کولیوند در مدیریت و حضور در مناطق زلزله زده از ساعات ابتدایی وقوع این حادثه تا کنون و از همکاری هوانیروز در انتقال مصدومان، تقدیر و تشکر کرد.

دکتررنجبرزاده تصریح کرد: توزیع مایحتاج مردم مناطق زلزله زده غرب کشور مانند پتو، چادر، مواد غذایی و آب آشامیدنی و امکانات مورد نیاز پس از زلرله، باعث گله مندی و نگرانی مردم این منطقه شده بود و انتظار می رفت که هلال احمر، سازماندهی بهتری داشت./206

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٤ آبان ١٣٩٦ - ١١:٥٩ / شماره خبر: ١٦٨٩٢٦ / تعداد نمايش: 2708

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج