وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

سرپرست سازمان اورژانس کشور خبر داد:

ارائه خدمات اورژانس به 56 حادثه ویژه در 24 ساعت گذشته در کشور/ 63 درصد از کل حوادث ویژه مربوط به حوادث ترافیکی و 37 درصد از این حوادث، مربوط به حوادث غیرترافیکی بوده است/ 8 حادثه مسمومیت با گاز co و انتقال 17 نفر به مراکز درمانیسرپرست سازمان اورژانس کشور با بیان این که در 24 ساعت گذشته در کشور 56 حادثه ویژه رخ داده است گفت: در این حوادث، 16 نفر فوت کردند، 217 نفر به مراکز درمانی منتقل و 48 نفر نیز به صورت سرپایی درمان شدند.

دکتر پیرجسین کولیوند در گفتگو با خبرنگار وبدا، با اعلام این خبر، اظهار داشت: از 56 حادثه در شبانه روز گذشته در کشور، 35 مورد معادل 63 درصد از کل حوادث ویژه مربوط به حوادث ترافیکی و 21 مورد معادل 37 درصد از این حوادث، مربوط به حوادث غیرترافیکی بوده است.

وی به بیان مهمترین حوادث ویژه در 24 ساعت گذشته پرداخت و گفت: در حادثه واژگونی وانت پیکان در ساعت 5:38 صبح روز گذشته در محور میناب--بندرعباس، 12 نفر مصدوم شدند. همچنین در حادثه برخورد دو دستگاه خودرو پژو پارس و پراید در ساعت 13:25 روز گذشته در محور کندوان، 10 نفر دچار مصدومیت شدند.

سرپرست سازمان اورژانس کشور اضافه کرد: در شبانه روز گذشته 8 ماموریت به دلیل مسمومیت با گاز CO در کشور ثبت شده است که در این حوادث 17 نفر به مراکز درمانی اعزام و 8 نفر به صورت سرپایی در محل درمان شدند.

دکتر کولیوند در پایان با اشاره به آتش سوزی روز گذشته بیمارستان خیریه سید الشهدا تهران، خاطرنشان کرد: در این حادثه نیز 28 نفر از بیماران به 4 بیمارستان لقمان، سینا، بانک ملی و شرکت نفت منتقل شدند./206

نسخه چاپي ارسال به دوست

جمعه ٢٨ مهر ١٣٩٦ - ١١:٣٢ / شماره خبر: ١٦٧٤٧٧ / تعداد نمايش: 2383

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج