وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

روایت سخنگوی فراکسیون امید از برنامه های وزیر پیشنهادی بهداشت:

اجرای طرح تحول سلامت بار سنگینی از دوش مردم برداشت/ مجلس به رفع مشکلات بودجه ‌ای وزارت بهداشت با وزارتخانه ‌های همسو کمک می ‌کند

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس با یادآوری اقدامات موثر وزارت بهداشت و درمان دولت یازدهم، گفت: اجرای طرح تحول سلامت بار سنگینی از دوش مردم برداشت بنابراین مجلس به رفع مشکلات بودجه ‌ای وزارت بهداشت با وزارتخانه ‌های همسو در دولت آینده کمک می‌ کند.

به گزارش وبدا به نقل از خانه ملت، بهرام پارسایی خصوص وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان دولت دوازدهم، گفت: وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان توانسته رضایتمندی بسیاری از نمایندگان از عملکرد وی در دولت یازدهم و اعتماد آنها برای تصدی این وزارتخانه در دولت آینده را کسب کنند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: وزارت بهداشت دولت یازدهم با اجرای طرح تحول سلامت علی رغم انتقادات مطرح، توانست بار سنگینی از دوش مردم بردارد، از همین جهت بعد از این نیز مجلس کمک خواهد کرد مشکلات بودجه ‌ای که وزارت بهداشت با وزارتخانه ‌های همسو دارد حل و فصل شود.

وی ادامه داد: در حوزه سلامت و زیرساخت‌ ها اقدامات تکمیلی انجام گرفته و در دولت دوازدهم نیز با انتخاب مجدد وزیر فعلی مجلس کمک خواهد کرد این اقدامات نهایی شود، خوشبختانه تعداد قابل ملاحظه ‌ای تخت بیمارستانی در دولت یازدهم افزایش یافته که به موجب آن، خدمت رسانی به مردم افزایش یافته است.

پارسایی با بیان اینکه اقدامات صورت گرفته در دولت یازدهم از محرومیت ‌زایی جلوگیری و به محرومیت ‌زدایی کمک کرده است، گفت: وزارت بهداشت در حوزه سلامت قدم بزرگی برداشته که رضایتمندی مردم و نمایندگان را به همراه داشته است.

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: امیدواریم وزیر فعلی بهداشت با کسب آرای مورد نیاز در دولت دوازدهم نیز بتواند مشکلات درون وزارتخانه و مشکلاتی که با سایر وزارتخانه ‌ها دارد را برطرف و اهداف و برنامه‌ های مصوب حوزه سلامت و بهداشت و درمان را محقق سازد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٦ - ٢٠:١٠ / شماره خبر: ١٦٤٧٢٢ / تعداد نمايش: 2223

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج