وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وزیر بهداشت در آیین افتتاح بیمارستان 96 تختخوابی بی بی حکیمه(س) گچساران:

با شعار، هیاهو، احساس و جنجال نمی توان کشور را ساخت

وزیر بهداشت گفت: استفاده از عقل، تدبیر، دانش و تجربه بشری می تواند کشور را به مسیر صحیح هدایت کند اما با شعار، هیاهو، احساس و جنجال، نمی توان کشور را ساخت.
به گزارش وبدا، دکتر سید حسن هاشمی در آیین افتتاح بیمارستان بی بی حکیمه خاتون(س) گچساران، اظهار داشت: اقدامات ارزشمند دولت در حوزه خدمات و از جمله سلامت، موید این نکته است که افرادی که در خرداد 92 به پای صندوق های رای آمدند و به دکتر روحانی رای دادند، به بیراهه نرفتند و راه درستی را انتخاب کردند.
وزیر بهداشت یادآور شد: مردم ایران با توجه به عقبه فرهنگ، دانش، ادب و تمدن، آینده خوبی خواهد داشت و ایران می تواند جایگاه اصلی خود در عرصه های بین المللی را پیدا کند.
وزیر بهداشت تصریح کرد: امیدوارم تمام مردم ایران از فرصت انتخابات استفاده کنند و سرنوشت خود، فرزندان و نسل آینده کشور را در طراز انقلاب اسلامی و تمدن ایرانی رقم بزنند.
دکتر هاشمی ضمن تقدیر از نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی به دلیل حمایت از حوزه سلامت، گفت: دولت در حوزه خدمات، اقدامات بسیار زیادی را انجام داد و در موفقیت طرح تحول سلامت بعد از خدا، حمایت های مقام معظم رهبری و رهنمودهای رییس جمهور، دکتر تاج گردون نماینده مردم گچساران و باشت، نقش بسیار مهم و اثرگذاری داشت و بیشتر از برادرم، او را دوست دارم.
وزیر بهداشت در ادامه افزود: دکتر تاج گردون بیشترین کمک را در طرح تحول سلامت به وزارت بهداشت کرد و درآمد وزارت بهداشت از محل یک درصد مالیات بر ارزش افزوده، پیشنهاد این نماینده بود که علیرغم مخالفت برخی همکاران ما در دولت اما با تلاش نمایندگان تصویب و موتور اصلی اجرای طرح تحول سلامت شد.
دکتر هاشمی وضعیت خدمات سلامت در گچساران را بسیار مناسب عنوان کرد و افزود: تعداد تخت های بیمارستانی در این منطقه تا پایان سال، به وضعیت بسیار خوبی می رسد و امیدوارم که راه اندازی بیمارستان زنان و کودکان بی بی حکیمه خاتون(س) گچساران بتواند الگویی برای کشور شود./206

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٦ - ٠٨:٥٣ / شماره خبر: ١٦١٤٥٩ / تعداد نمايش: 2732

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج