وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

قائم مقام و معاون کل وزارت بهداشت :

مردم و کارگران نظری کاملا متفاوت در خصوص اجرای طرح تحول سلامت دارند/ قبل از طرح تحول سلامت 17 درصد اقشار کارگری دچار هزینه های کمر شکن درمان می شدند

دکتر حریرچی گفت: رضایت مردم و کارگران در خصوص دستاوردهای اجرای طرح تحول سلامت، ما را بیش از پیش مصمم تر می کند.


به گزارش وبدا، دکتر ایرج حریرچی، قائم مقام و معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پاسخ به این ادعا که وزارت بهداشت به جای حل مشکلات سلامت هزینه های درمان را افزایش داده است، گفت: البته مردم و کارگران نظری خلاف ایشان و کاملا متفاوت دارند.

وی در ادامه افزود: در تمام نظرسنجی هایی که بعد از شروع طرح تحول سلامت توسط سازمانها و نهادهای غیر وزارت بهداشت انجام شده است، این وزارتخانه دارای رتبه اول و یا دوم از نظر کسب رضایت مردم بوده است.

دکتر حریرچی خاطرنشان کرد: برای ما جای بسیار تعجب است در حالی که قبل از طرح تحول سلامت 17 درصد اقشار کارگری دچار هزینه های کمر شکن درمان می شدند، چرا این افراد در مورد این مشکلات سخنرانی و مصاحبه نمی کردند؟

معاون کل وزارت بهداشت اضافه کرد: بهتر است این افراد به جای فرافکنی و طفره رفتن توضیح دهند که چرا سازمان تامین اجتماعی که چند دهه است تحت تسلط این جریانات است در چنین وضعیتی به سر می برده است و اقشار کارگری از وضعیت معیشت و سلامت خود ناراضی هستند؟ آیا این کار سختی است که به کارگران و بیمه شده های تامین اجتماعی بگویند که سهم نه بیست و هفتم درمان را کجا هزینه کرده اند؟

وی در پایان اضافه کرد: این گونه اظهارات خللی در عزم خدمت گزاران مردم در وزارت بهداشت در ارتقا خدمت رسانی به مردم و کارگران و کشاورزان و اقشار محروم نخواهد داشت و ما تا آخر مظلومانه اما با افتخار و اقتدار به مردم خدمت خواهیم کرد./

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٥ - ٠٨:٢٢ / شماره خبر: ١٥٧٦٨٨ / تعداد نمايش: 2934

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج