وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رئیس سازمان غذا و دارو در بازدید از بیمارستان امام رضا(ع) تبریزعنوان کرد:

بخش دیالیز بیمارستان امام رضا (ع ) الگوی مناسب و استاندارد برای ارائه خدمت به بیماران در بخش دیالیز است

دکتر اصغری معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و داروگفت: بخش دیالیز مرکز آموزشی و درمانی امام رضا (ع ) تبریز بزرگترین و مجهزترین مرکز دیالیز کل کشور بوده و این مرهون زحمات و مدیریت استراتژیک مدیران این مرکز است.

به گزارش وبدا، دکتر غلامرضا اصغری در بازدید سرزده از بخش 122 تختخوابی دیالیز بیمارستان امام رضا(ع) تبریز در روز گذشته، با بیان این مطلب افزود: به جرات می توان گفت نتایج مدیریت واحد و استفاده از تجهیزات به روز دنیا و نیز بهره بردن از کادر پزشکی و پرستاری مجرب چیزی غیر از این نخواهد بود .

دکتراصغری با تاکید بر اینکه امروزه خدمات در بخش بهداشت و سلامت در سراسر جهان بسیار ارتقاء یافته افزود: قریب به اکثریت استاندارهای جهانی برای ارائه خدمت به بیماران در بخش دیالیز این مرکزدر نظر گرفته شده و امیدواریم سایر مراکز و بیمارستانهای کشو، تبریر را الگوی مناسبی برای ارائه خدمات به بیماران قرار دهند .

وی در پایان ضمن تشکر از مدیریت این مرکز گفت: به لحاظ هتلینگ و بحث زیرساختی و رعایت های اصول ساخت و ساز این مرکز جزء مراکز تراز اول کشور بوده و امیدواریم در آینده نیز شاهد ارقاء و موفقیتهای بیش ازپیش این مرکز باشیم.

بنابراین گزارش دکتر سیامک کاشفی مهر، مدیر این بیمارستان نیز اظهار داشت: بخش دیالیز این مرکز با مشارکت خیرین شهر تبریز ( حاج آقا نوبری و حاج آقا مردانی آذر ) و دانشگاه علوم پزشکی تبریز ساخته و تجهیز شده و هم اکنون در سه شیفت در حال ارائه خدمت به مردم منطقه می باشد.302/225

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٨ آذر ١٣٩٦ - ٠٩:٥٢ / شماره خبر: ١٧٠٤٠٤ / تعداد نمايش: 2768

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج