وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

آغاز به کار اجلاس معاونان درمان دانشگاه های علوم پزشکی کشور در شیراز


اجلاس معاونان درمان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، امروز در شیراز آغاز شد.
به گزارش وبدا ، این اجلاس دو روزه، با حضور دکتر "محمد آقاجانی" معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مدیران ستادی و مسئولان درمان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، در شیراز، کار خود را آغاز کرده است.


براساس این گزارش، شرکت کنندگان در این اجلاس به مدت دو روز، مسایل حوزه درمان کشور را مورد بررسی قرار داده و در پایان با توافق نظر در خصوص ارتقای ارایه خدمات، بیانیه ای صادر می شود.


برپایه این گزارش، ارائه تجربیات بیمارستان های کشور، ارایه گزارش سالانه صدور پروانه ها، ارائه مباحث مرتبط با اعتباربخشی اورژانس پیش بیمارستانی، ارایه گزارش خدمات اورژانس دندانپزشکی در اورژانس بیمارستانی، بررسی نحوه اجرای طرح تحول نظام سلامت، ارائه برنامه عملیاتی درمان، طرح توانمندسازی مدیران بیمارستان ها، بررسی شاخص های ارزیابی عملکرد وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی کشور با رویکرد جشنواره شهید رجایی و استانداردسازی و گسترش بخش های سوختگی و BICU، از جمله مباحث پیش بینی شده برای این اجلاس است.


گفتنی است: اجلاس معاونان درمان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، امروز(چهارشنبه) بیست و نهم دی، در مجتمع فرهنگی آموزشی ورزشی ولایت شیراز آغاز به کار کرده و تا فردا ادامه می یابد./126/

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥ - ١٥:٠١ / شماره خبر: ١٥٦٥٢٦ / تعداد نمايش: 3521

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج