وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

به گزارش پایگاه خبری وب دا آذربایجان غربی

ارومیه/جلسه کارگروه ارتباطات و اطلاع رسانی بسیج ملی کنترل فشار خون در شهرستان سلماس 

جلسه ای با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان سلماس ، ریاست مرکز بهداشت ، کارشناسان مسئول ستاد و همچنین مسئولین مراکز خدمات جامع شهری و روستایی با محوریت موضوع بررسی مشکلات مراکز در محل سالن آمفی تئاتر مرحوم دکتر صمدزاده برگزار گردید .

در ابتدای جلسه مدیر شبکه از تمامی مسئولین ستادی و مسئولین مراکز خدمات جامع سلامت که متحمل زحمات و فشارهای کاری بسیاری هستند تشکر کرد و با اشاره به وضعیت موجود اقتصادی و مشکلات بوجود آمده تمامی مسئولین را به استفاده بهینه و اصولی و همچنین صرفه جویی در مصرف دعوت نموده و در خصوص نحوه اطلاع رسانی و آموزش طرح ملی کنترل فشار خون بالا نکاتی را متذکر شد .

وی ادامه داد: وحدت رویه و رویکرد مثبت در تمامی کارها باعث پیشرفت و توانمدی مجموعه بوده و با تلاش همکاران شاهد رشد شاخصهای سلامت در این شهرستان خواهیم بود .

دکتر مرحمتی رئیس مرکز بهداشت نیز گزارش کلی از وضعیت شاخصهای بهداشتی شهرستان اعلام نمود و از تمامی مسئولین خواست مناطق تحت پوشش خود را آماده برای اطلاع رسانی و آموزش هر چه بیشتر و بهتر بسیج ملی کنترل فشار خون بالا نمایند و به جد پیگیر مسایل بهداشتی مرکز تحت پوشش خود باشند و آمادگی خود را برای حل هر چه سریعتر مشکلات اعلام کرد.

جلسه با صحبتهای تک تک مسئولین مراکز و همچنین کارشناسان ستادی ادامه یافت .

گفتنی است جلسات متعددی در ستاد مرکز بهداشت تشکیل شده و گروههای هدف ، تعداد جمعیت تحت پوشش مراکز ، نحوه آموزش و همچنین نحوه اجرای طرح برنامه ریزی شده است .

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٥ خرداد ١٣٩٨ - ١٤:٣٤ / شماره خبر: ١٩٠٩٠٥ / تعداد نمايش: 30

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج