وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

به گزارش پایگاه خبری وب دا آذربایجان غربی

ارومیه/اقتصاد مقاومتی و صرفه جویی بهترین راه حل گذر از بحران اقتصادی


 

این مطلب را معاون توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه در بازدید از شبکه سردشت عنوان کرد .

 معاون توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه علوم پزشکی  استان آذربایجان غربی با هدف بررسی مشکلات و مسائل حوزه بهداشت و درمان از شبکه سردشت بازدید بعمل آورد. 

در جلسه ای که با حضور مدیر شبکه و مسئولین حوزه بهداشت و درمان شهرستان برگزار شد دکتر موسوی معاون توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه علوم پزشکی  استان ضمن ابرازخرسندی از این دیدار صمیمی و عرض خدا قوت به تلاشگران عرصه سلامت هدف از این بازدید را بررسی مشکلات و مسائل حوزه های بهداشت و درمان و بحث و تبادل نظر کارشناسی در این خصوص عنوان کرد .

دکتر موسوی در این نشست بحثهای مربوط به مشکلات مالی و اعتباری را مطرح نمود و افزود: با توجه به رویکرد حوزه معاونت توسعه و همچنین برنامه ریزی های انجام شده درسال 98 سعی بر آن داریم که مسئولین شبکه ها خودشان نسبت به برنامه ریزی  اعتبارات تخصیص داده شده به شبکه ها را با توجه به اولویت های مربوطه مدیریت نمایند .

وی دراین جلسه ،اقتصاد مقاومتی و صرفه جویی را بهترین راه حل جهت خروج  از بحران اقتصادی برشمرد و افزود: امروزه در بحث توریسم درمانی می توان با ایجاد زمینه های لازم از جمله ایجاد بخش و اتاقهای VIPدر بیمارستانها در جذب بیماران کشورهای همسایه از جمله عراق و ترکیه نقس بسزایی در استفاده از این ظرفیت ها با هدف جذب سرمایه برای بیمارستان داشته باشیم .

 


نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٢٩ ارديبهشت ١٣٩٨ - ١٤:٢٨ / شماره خبر: ١٩٠٥٨١ / تعداد نمايش: 24

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج