وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
صفحه اول
تماس با ما
RSS
پنج شنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٣  -  
 » 
عنوان ها
دانشگاه‌ها
آخرین اخبار
لرستان
 
تقدير از پزشك بسيجي عضو بسيج جامعه پزشكي لرستان
هوشنگ بادپي مدير پايگاه خبري و اطلاع رساني وبدا لرستان - در حاشيه نشست هم انديشي رئيس دانشگاه با نيكوكاران سلامت ازنا، از خدمات شايان توجه دكتر محمددهاقين پزشك بسيجي شهرستان ازنا تجليل شد.
 يکشنبه ٥ بهمن ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
دكتر ساكي در جمع خيرين سلامت ازنا:
هنر انسانهاي وارسته و بلند نظر، احسان به نيازمندان و غمخواري آنهاست
هوشنگ بادپي مدير پايگاه خبري و اطلاع رساني وبدا لرستان - دكتر كورش ساكي رئيس دانشگاه علوم پزشكي لرستان در جمع نيكوكاران سلامت ازنا به تبيين سير و سلوك و تكامل مادي و معنوي بشر پرداخته و اظهار داشت: هنر انسانهاي تكامل يافته كه از قيد منيت ها رها شده و به خدا متصل شده اند ، كمك و احسان به نيازمندان و غمخواري مستمندان است.
 يکشنبه ٥ بهمن ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
گام بلندديگر دانشگاه علوم پزشكي لرستان در حوزه نيكوكاران سلامت:
تشكيل مجمع خيرين سلامت ازنا بعنوان سومين مجمع خيرين در لرستان
هوشنگ بادپي مدير پايگاه خبري و اطلاع رساني وبدا لرستان - پس از ماهها تلاش مدبرانه دكتر ساكي رئيس دانشگاه علوم پزشكي و بالاخره با استمرار و تاكيد ايشان بر استفاده از ظرفيتهاي نيكوكاران سلامت بعنوان رهيافتي ارزشمند در حل مشكلات و معضلات حوزه سلامت استان، سومين مجمع خيرين سلامت لرستان در ازنا تشكيل شد.
 يکشنبه ٥ بهمن ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
دكتر بهرام دلفان معاون غذا و داروي دانشگاه و رئيس هيأت مديره مجمع خيرين سلامت لرستان در حاشيه آئين تشكيل مجمع خيرين سلامت ازنا:
با وجود اجراي برنامه تحول نظام سلامت، دولت به تنهايي قادر به تأمين سلامت جامعه نيست و كمك خيرين سلامت مي تواند گره گشا باشد
هوشنگ بادپي مدير پايگاه خبري و اطلاع رساني وبدا لرستان - دكتر بهرام دلفان رئيس هيأت مديره مجمع خيرين سلامت استان در نشست هم انديشي رئيس دانشگاه با نيكوكاران سلامت شهرستان ازنا با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه خيرين سلامت دراستان اظهار داشت: با وجود اجراي برنامه نظام سلامت، دولت به تنهايي قادر به تأمين سلامت جامعه نيست و خيرين و نيكوكاران سلامت كه از پتانسيل بسيار بالائي برخوردارند با مشاركت هاي ارزشمند خود مي توانند خيلي از مشكلات اين حوزه را حل كرده و گره گشاي امور باشند.
 يکشنبه ٥ بهمن ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی لرستان
عبدالهي فرماندار ازنا در نشست هم انديشي با نيكوكاران سلامت:اقدامات دانشگاه علوم پزشكي و عنايات ويژه رئيس دانشگاه در توجه به سلامت ازنا قابل تحسين و در خور تقدير است
هوشنگ بادپي مدير پايگاه خبري و اطلاع رساني وبدا لرستان - عبدالهي فرماندار شهرستان ازنا در نشست هم انديشي رئيس دانشگاه علوم پزشكي با نيكوكاران سلامت اين شهركه شنبه شب چهارم بهمن ماه در ازنا برگزار شد ضمن خوشامدگوئي و خيرمقدم به رياست دانشگاه، اقدامات ايشان در توجه به تأمين سلامت و نيازهاي بهداشت و درمان شهرستان ازنا را قابل تحسين و در خور تقدير دانسته و از توجهات رئيس دانشگاه تشكر كرد.
 يکشنبه ٥ بهمن ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی لرستان
شركت دانشگاهيان علوم پزشكي لرستان در اجتماع بزرگ « من عاشق محمدم(ص) » و محكوميت اهانت نشريه فرانسوي به ساحت پيامبر اعظم(ص)
هوشنگ بادپي مدير پايگاه خبري و اطلاع رساني وبدا لرستان - دانشگاهيان علوم پزشكي لرستان و اعضاي بسيج جامعه پزشكي در صحن و سراي امام زاده زيدابن علي (ع) خرم آباد همراه با ساير آحاد خرم آباد حضور يافته و اقدام وقيحانه ي نشريه فرانسوي شارلي ابدو و اهانت به ساحت مقدس خاتم الانبياء ، حضرت محمد(ص) ، پيامبر عطوفت و مهرباني را قاطعانه محكوم كردند.
 شنبه ٤ بهمن ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
دكتر علي محمد ورزي معاون تحقيقات و فناوري دانشگاه
لرستان/ اشتغال دانش آموختگان مختلف علوم پزشكي در قالب طرحهاي پژوهشي
هوشنگ بادپي مدير پايگاه خبري و اطلاع رساني وبدا لرستان - دكتر علي محمد ورزي كه بتازگي به معاونت تحقيقات و فناوري دانشگاه منصوب شده است از بكارگيري و اشتغال به كار دانش آموختگان علوم پزشكي در حيطه هاي مختلف در قالب طرحهاي پژوهشي خبر داده و گفت: با اجراي اين برنامه مهم و راهبردي كليه فارغ التحصيلان با حداقل مدرك تحصيلي كارشناسي ارشد در حيطه هاي گوناگون علوم پزشكي با اجراي طرحهاي پژوهشي و مشاركت در امر خطير تحقيقات مي توانند هم زمينه ي اشتغال خود را فراهم كرده و هم تحولي بزرگ در حوزه پزشكي ايجاد نمايند.
 شنبه ٤ بهمن ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی لرستان
كارگاه يك روزه علمي اعتبار بخشي و مديريت بحران بسيج جامعه پزشكي برگزار شد
هوشنگ بادپي مدير پايگاه خبري و اطلاع رساني وبدا لرستان- كارگاه علمي اعتبار بخشي و مديريت بحران به همت كانون بسيج جامعه پزشكي بيمارستان شهيد رحيمي با حضور مديران پرستاري و سوپروايزرين آموزشي بيمارستان هاي استان و كارشناسان معاونت درمان دانشگاه برگزار شد.
 چهارشنبه ١ بهمن ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی لرستان
رضايتمندي اكثريت مجمع نمايندگان لرستان از وضعيت بهداشت و درمان استان و تقاضاي حمايت وزير بهداشت از اقدامات بعمل آمده
هوشنگ بادپي مدير پايگاه خبري و اطلاع رساني وبدا لرستان - دكتر ايرج عبدي نماينده مردم خرم آباد در مجلس شوراي اسلامي در نشست هم انديشي خود با رئيس و اعضاء هيأت رئيسه دانشگاه، اقدامات بعمل آمده اخير در حوزه سلامت لرستان را در خور تحسين برشمرده و اظهار داشت: عملكرد متوليان سلامت لرستان مورد رضايت قاطبه مجمع نمايندگان استان بوده و از وزير بهداشت خواستند كه با حمايت هاي بيشتر خادمين سلامت استان را در خدمت رساني به مردم شريف لرستان ياري نمايند.
 دوشنبه ٢٩ دی ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
در نشست هم انديشي رئيس دانشگاه علوم پزشكي لرستان با دكتر عبدي نماينده خرم آباد و چگني در مجلس شوراي اسلامي:
بررسي روند اجراي برنامه تحول نظام سلامت در لرستان با حضور دكتر عبدي نماينده خرم آباد در مجلس شوراي اسلامي
هوشنگ بادپي مدير پايگاه خبري و اطلاع رساني وبدا لرستان - نشست هم انديشي رئيس دانشگاه علوم پزشكي و اعضاي هيأت رئيسه دانشگاه با دكتر ايرج عبدي نماينده مردم شريف خرم آباد و چگني در مجلس شوراي اسلامي برگزار و روند اجراي برنامه تحول نظام سلامت در لرستان در اين نشست بررسي شد.
 دوشنبه ٢٩ دی ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
دكتر جهانگيري معاون نظارت و برنامه ريزي سازمان نظام پزشكي كشور:
همه با هم، برنامه تحول نظام سلامت را استمرار داده و خدمتي در شأن مردم شريف ايران اسلامي ارائه نماييم
هوشنگ بادپي مدير پايگاه خبري و اطلاع رساني وبدا لرستان- دكتر جهانگيري معاون نظارت و برنامه ريزي سازمان نام پزشكي كشور و دبير ستاد كشوري نظارت بر اجراي تعرفه هاي پزشكي وزارت بهداشت، استمرار برنامه تحول نظام سلامت را ضرورتي در جهت ارائه خدمات مطلوب به مردم قدر شناس ايران اسلامي بر شمرده كه بايد با همدلي و انسجام همه جانبه ي جامعه خدوم پزشكي ، وزارت بهداشت و سازمان هاي بيمه گر بطور جدي تداوم داشته باشد.
 يکشنبه ٢١ دی ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی و درمانی لرستان
اولين نشست مشترك دانشگاههاي علوم پزشكي لرستان و آزاد اسلامي بروجرد برگزار شد
هوشنگ بادپي مدير پايگاه خبري و اطلاع رساني وبدا لرستان - اولين نشست مشترك با هدف هم افزائي و هم انديشي بيشتر در مسير توسعه آموزشي استان، في مابين دانشگاه علوم پزشكي لرستان و آزاد اسلامي بروجرد در هتل زاگرس اين شهر برگزار شد.
 شنبه ٢٠ دی ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی لرستان
بازديد دكتر ساكي رئيس دانشگاه علوم پزشكي از مركز بيماري هاي خاص بروجرد
هوشنگ بادپي مدير پايگاه خبري و اطلاع رساني وبدا لرستان - دكتر ساكي رئيس دانشگاه علوم پزشكي لرستان كه به دعوت مجمع خيرين سلامت بروجرد به اين شهر سفر كرده بود از مركز بيماريهاي خاص اين شهر كه با سرمايه گذاري دانشگاه آزاد اسلامي و حمايت هاي مركز بيماريهاي خاص كشور احداث شده است بازديد كرد.
 شنبه ٢٠ دی ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بداشتی و درمانی لرستان
بازديد رئيس دانشگاه علوم پزشكي لرستان از دانشكده دندانپزشكي دانشگاه آزاد بروجرد
هوشنگ بادپي مدير پايگاه خبري و اطلاع رساني وبدا لرستان - با هدف بررسي همكاري هاي مشترك في مابين دانشگاه آزاد اسلامي بروجرد و دانشگاه علوم پزشكي لرستان ، دكتر ساكي رئيس دانشگاه علوم پزشكي از دانشكده دندانپزشكي دانشگاه آزاد اين شهر بازديد كرد. در اين برنامه كه صبح روز جمعه نوزدهم ديماه انجام شد دكتر ساكي از بخشهاي مختلف اين دانشكده كه در شرف افتتاح مي باشد بازديد كرده و در زمينه انجام فعاليتهاي علمي مشترك و استفاده از ظرفيت هاي موجود با دكتر مهرابي رئيس اين دانشكده به بحث و تبادل نظر پرداخته و طرفين قول مساعد دادند كه در جهت توسعه آموزش عالي در حوزه پزشكي همكاري هاي شايسته اي با يكديگر داشته باشند. شايان ذكر اينكه دانشكده دندانپزشكي آزاد بروجرد با مساحت 1200 متر مربع در پنج طبقه و صرف هزينه اي بالغ بر 200 ميليارد ريال توسط دانشگاه آزاد اسلامي احداث شده و از 220 يونيت دندانپزشكي برخوردار است كه مي تواند نقش مهمي در تربيت دانشجويان دندانپزشكي استان داشته باشد.
 شنبه ٢٠ دی ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی لرستان
معاون جديد تحقيقات و فناوري دانشگاه علوم پزشكي لرستان معرفي شد
هوشنگ بادپي مدير پايگاه خبري و اطلاع رساني وبدا لرستان - طي آييني كه عصر چهارشنبه هفدهم دي ماه با حضور دكتر ساكي رئيس دانشگاه علوم پزشكي لرستان در حوزه رياست دانشگاه برگزار شد از خدمات دكتر كائدي معاون پيشين تحقيقات و فناوري دانشگاه تجليل و دكتر علي محمد ورزي بعنوان سرپرست اين معاونت معرفي شد.
 شنبه ٢٠ دی ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
تفکر و آرمان خواهی دو مولفه مهم در بازشناسی هویت انقلاب است که باید در برنامه های فرهنگی مد نظر قرار گیرند
تفکر و آرمان خواهی دو مولفه مهم در بازشناسی هویت انقلاب است که باید در برنامه های فرهنگی مد نظر قرار گیرند
هوشنگ بادپی مدیر پایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا لرستان- دکتر ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان در هشتمین نشست شورای فرهنگی دانشگاه تفکر و آرمان خواهی را دو مولفه مهم در بازشناسی هویت انقلاب عنوان کرده که باید محور تمام برنامه های فرهنگی در دانشگاه ها قرار گیرند و دانشجویان،اساتید و دانشگاهیان با ایده های خلاق ،فعالیت های فرهنگی را ساماندهی کرده و اهداف و آرمان های انقلاب را به نسل جوان انتقال دهند.
 چهارشنبه ١٧ دی ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی لرستان
نجات جان مصدومين سقوط به دره در شول آباد، طي ششمين عمليات اورژانس هوايي دانشگاه علوم پزشكي لرستان
هوشنگ بادپي مدير پايگاه خبري و اطلاع رساني وبدا در لرستان – در ششمين عمليات اورژانس هوايي لرستان، جان مصدومين ناشي از سقوط وسيله نقليه به دره در منطقه محروم و سخت گذر ززوماهرو از مرگ حتمي نجات يافت.
 يکشنبه ١٤ دی ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان در مراسم گرامیداشت یوم اله9 دی :
جهان امروز تشنه رهبری واحد است و وظیفه ما فراهم کردن بسترهای لازم برای ظهور امام عصر(عج)
پایگاه خبری واطلاع رسانی وبدا در استان لرستان :بمناسبت یوم الله نهم دی، دکتر ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با حضور در جمع با شکوه معاونین ، مدیران و کارکنان این دانشگاه در نماز خانه ستاد دانشگاه با گرامیداشت یوم الله نهم دی و حماسه مردم بصیر ایران اسلامی اظهار داشت:امروز ما بواسطه بصیرت و آگا هی مردم مسلمان ایران اسلامی شاهد فتح خاکریزهای دشمنان انقلاب اسلامی یکی پس از دیگری هستیم و باید با پرهیز از چند دستگی ها و توجه به عنصر حیات بخش وحدت راههای نفوذ دشمنان را سد کنیم
 سه شنبه ٩ دی ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی لرستان
حضور پرشور و منسجم دانشگاهیان علوم پزشکی لرستان در مراسم گرامیداشت روز بصیرت دینی
هوشنگ بادپی مدیرپایگاه خبری و اطلاع رسانی وبدا لرستان- اساتید،دانشجویان و کارکنان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی لرستان به اتفاق دکتر ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان و اعضاء هیات رئیسه دانشگاه در مراسم گرامیداشت سالروز حماسه نهم دی به شکلی پرشور و منسجم شرکت کردند.
 سه شنبه ٩ دی ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی لرستان
بيانيه دانشگاه علوم پزشكي استان لرستان به مناسبت حماسه يوم الله 9 دي
بي ترديد حماسه‌ي يوم الله 9 دي 88 ،روزي عظيم در تاريخ پرافتخار ملت رشيد، فهيم و با بصيرت ايران اسلامي و نقطه عطفي در تاريخ مبارزات ملت بزرگي است كه با شجاعت، صلابت و عزت ديني، پوزه‌ي استكبار جهاني و ايادي داخلي اش به خاك ذلت ماليده شد.
 دوشنبه ٨ دی ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>