وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام شد

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد

داوطلبان کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی باید کارت ورود به جلسه را فقط بصورت اینترنتی با وارد نمودن کد رهگیری و یا کد ملی دریافت و درجلسه آزمون همراه خود داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (و ب دا) کارت آزمون و برگه راهنما فقط بصورت اینترنتی صادر می شود و از طریق دانشگاهها توزیع نخواهد شد، لذا کارت ورود به جلسه فقط بصورت اینترنتی از تاریخ 22 خرداد ماه لغایت 28 خرداد ماه سالجاری قابل دریافت و پرینت است .

داوطلبان باید نسبت به انتخاب محل تحصیل خود براساس جدول ظرفیت پذیرش به منظور ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد اقدام کنند و مهلت انتخاب محل تحصیل از تاریخ 22 خرداد تا 28 خردادماه سالجاری است .

براساس این گزارش کلیه اطلاعات شخصی توسط خود داوطلبان درج و تایپ می شود و  درصورت وجود هرگونه اشکال فقط در روز آزمون با خودکار قرمز مورد مربوطه را روی کپی کارت تصحیح و قبل از آزمون به مسئول حوزه امتحانی تحویل شود. بدیهی است پس از آزمون به هیچ موردی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

گفتنی است رشته های مورد آزمون به تفکیک نوبت صبح و عصر پنجشنبه 27 خرداد و صبح جمعه 28 خرداد ماه برگزار شده که آزمون های نوبت صبح راس ساعت 9 صبح و نوبت عصر راس ساعت 15 شروع می شود.

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ٢٠ خرداد ١٣٨٩ - ١١:١٥ / شماره خبر: ١٣٧٩٥ / تعداد نمايش: 9501

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج