وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

برای نخستین بار از زمان استقلال دانشکده علوم پزشکی شوشتر انجام شد؛

صدور مجوز رشته "مهندسی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار" از شورای گسترش وزارت بهداشت

 
 
رییس دانشکده علوم پزشکی شوشتر از صدور مجوز رشته مهندسی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار در مقطع کارشناسی پیوسته از سوی شورای گسترش وزارت بهداشت خبر داد.
 
به گزارش وبدا، دکتر فرهاد ابول نژادیان افزود: این اولین بار است که دانشکده علوم پزشکی به صورت مستقل به وزارت بهداشت درخواست رشته تحصیلی داده و پس از حدود یک سال تلاش و جذب اعضای هیات علمی در این رشته، تجهیز آزمایشگاهِ رشته و بازدید نهایی وتایید هیات بُرد وزارت بهداشت، موفق به کسب این مجوز شد.
 
وی با اشاره به اهمیت کسب رشته به صورت مستقل از دانشگاه اهواز گفت: تلاش بسیار زیادی انجام شد تا شورای گسترش به دانشکده علوم پزشکی شوشتر به صورت مستقل اعتماد کرده و پیشرفت های دوسال و نیم اخیر، تکمیل زیرساخت ها و صدور مجوز قطعی دانشکده علوم پزشکی با صدور مجوز این رشته تحصیلی ارتباط مستقیم دارد. اولین قدم را در این راه با قدرت برداشته ایم و از این پس می توان برای مجوز رشته های دیگر نیز، اقدام کرد.
 
دکتر ابول نژادیان در پایان خاطرنشان کرد: با یاری خداوند متعال و همت کارکنان و اعضای هیات علمی دانشکده علوم پزشکی، در معاونت آموزش، تحقیقات و دانشجویی فرهنگی نیز، همگام با معاونت های درمان، توسعه و بهداشت، رشد چشمگیر داشته ایم و این راه را ادامه خواهیم داد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ١٤ آبان ١٣٩٧ - ٠٨:٣٩ / شماره خبر: ١٨٣٢١٦ / تعداد نمايش: 514

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج