وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

با دعوت دانشگاه ارجیس ترکیه انجام شد:

اهدای نشان دانشگاه ارجیس ترکیه به مشاور امور بین‌الملل دفتر طب ایرانی

 
 
مشاور امور بین‌الملل دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت، ضمن دریافت نشان دانشگاه ارجیس ترکیه از معاون این دانشگاه، از عقد تفاهم‌نامه همکاری میان دانشکده داروسازی آن دانشگاه و دانشکده طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی تهران خبر داد.
 
به گزارش وبدا، دکتر آرمان زرگران، مشاور امور بین‌الملل دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت که به دعوت دانشگاه ارجیس شهر قیصریه کشور ترکیه به آنجا سفر کرده بود، ضمن بیان مطالبی درخصوص نقش دانشمندان مسلمان در تاریخ داروسازی دانشکده داروسازی آن دانشگاه از عقد تفاهم‌نامه همکاری میان دانشکده داروسازی دانشگاه ارجیس و دانشکده طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی تهران، در آینده نزدیک خبر داد و گفت: برنامه‌ریزی و توافق به منظور اجرای ۳ طرح تحقیقاتی مشترک، اجرای برنامه‌هایی در راستای تبادل استاد و دانشجو و برگزاری کنفرانس مشترک تاریخ داروسازی و پزشکی در سال آینده از مفاد این تفاهم نامه محسوب می شوند. 
 
براساس این گزارش، در این مراسم، دکتر صدقی ایلکای، معاون رییس دانشگاه ارجیس، دکتر نارین، رییس دانشکده داروسازی و معاونان وی، دکتر تکینر، مدیرگروه تاریخ و اخلاق و تاریخ داروسازی این دانشکده و نایب ‌رییس انجمن جهانی تاریخ داروسازی و جمعی از استادان و دانشجویان این دانشگاه در محل دانشکده داروسازی نیز حضور داشتند. /229/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ١٣ آبان ١٣٩٧ - ٠٨:٤٧ / شماره خبر: ١٨٣١٠٦ / تعداد نمايش: 273

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج