وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

در سفر معاون درمان وزارت بهداشت به تبریز انجام شد؛

بازديد از مرکز آموزشی و درمانی آيت الله طالقانی و کلینیک تخصصی و فوق تخصصی اسدآبادی/ بازدید از مراکز درمانی عجبشیر، آزادشهر و ممقان

 
 
معاون درمان وزیر بهداشت به منظور بررسی وضعیت و بازدید از مراکز درمانی شب گذشته وارد تبریز شد.
 
به گزارش وبدا، دکتر قاسم جان بابایی در سفر به تبریز از مرکز آموزشی و درمانی طالقانی (مرکز نمونه هتلینگ کشوری) و کلینیک تخصصی و فوق تخصصی اسدآبادی بازدید کرد. 
 
 کلینیک تازه تاسیس اسدآبادی تبریز با زیربنای ۳۸۰۰ متری در ۴ طبقه و صرف هزینه ای بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان، فروردین ماه امسال به دست وزیر بهداشت افتتاح شد.
 
همچنين، دکتر جان بابایی در بازدید شبانه از بخش های مختلف مرکز آموزشی درمانی سینا در تبریز نحوه رسیدگی و خدمات دهی به بیماران را مورد بررسی قرار داد و با کارکنان این مرکز به گفتگو پرداخت.
 
معاون درمان وزارت بهداشت در روز دوم سفر خود به استان آذربایجان شرقی از مراکز درمانی شهرستان های عجبشیر، آزادشهر و ممقان نيز بازدید کرد. 
 
دکتر جان بابایی صبح امروز به همراه رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با سفر به  شهرستان عجبشیراز بیمارستان در حال احداث و پروژه در حال ساخت مرکز جامع سلامت آیت الله هاشمی رفسنجانی بازدید و روند پیشرفت این مراکز را مورد ارزیابی قرار داد.  
 
معاون درمان وزارت بهداشت سپس با عزیمت به شهرستان آذرشهر،  ضمن عیادت از بیماران بخش دیالیز بیمارستان شهید مدنی، نحوه رسیدگی و ارائه خدمات در این بیمارستان را نیز، بررسی کرد.
 
براساس این گزارش، معاون درمان وزارت بهداشت در ادامه این سفر به همراه رییس دانشگاه علوم پزشکی، رییس شبکه و بخشدار آذرشهر از کلینیک تخصصی و فوق تخصصی آماده بهره برداری بخش ممقان بازدید کرد. 
 
کلینیک تخصصی و فوق تخصصی خیّرساز شهر ممقان از توابع شهرستان آذرشهر آماده راه اندازی است. 
 
 این سفر هفتادمین سفر معاون درمان وزیر بهداشت به مراکز استانی کشور به منظور بررسی اقدامات انجام شده در حوزه درمان و ارائه خدمات به هموطنان است.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ١٨ مهر ١٣٩٧ - ١١:٤٣ / شماره خبر: ١٨٢١١٨ / تعداد نمايش: 352

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج