وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت مطرح کرد:

نوسازی و بازسازی ناوگان اورژانس زمینی، هوایی و دریایی، یکی از اقدامات مهم در طرح تحول سلامت

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، گفت: یکی از اقدامات مهم در طرح تحول سلامت، نوسازی و بازسازی ناوگان زمینی، هوایی و دریایی اورژانس بوده و در این زمینه اقدامات خوبی انجام شده و عمر ناوگان اورژانس، کاهش یافته است.

به گزارش وبدا، دکتر سیدعلی صدرالسادات در مراسم رونمایی از 400 دستگاه آمبولانس پیشرفته ناوگان اورژانس کشور در شرکت ایران خودرو دیزل، اظهار داشت: چندین قرارداد برای تامین آمبولانس های جدید با شرکت های معتبر بین المللی بسته شده و امروز از 300 دستگاه آمبولانس جدید که از نظر تجهیزات و شاسی، قابلیت های خوبی دارند، رونمایی می شود.

وی تصریح کرد: قراردادی برای تامین 400 دستگاه آمبولانس دو دیفرانسیل برای مناطق صعب العبور با شرکت بنز منعقد و این آمبولانس ها وارد کشور شده و به طور نمادین 120 دستگاه در بندرعباس رونمایی می شود و در روزهای آینده نیز مابقی این آمبولانس ها توزیع خواهند شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، یادآور شد: علاقه مند هستیم که از امکانات ایرانی در آمبولانس ها و حوزه سلامت استفاده کنیم، اما اصل و هدف ما، تجهیزات ایمن است. البته در انعقاد قراردادهای خرید آمبولانس های اورژانس، با مشکلات داخلی و برخی مشکلات که از اختیارات ما خارج بود، روبرو بودیم./206

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ١٧ مهر ١٣٩٧ - ١٠:٣٤ / شماره خبر: ١٨٢٠٤٧ / تعداد نمايش: 413

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج