وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان عنوان کرد:

ارتقای کمی و کیفی خدمات سلامت در تمام مناطق استان سیستان و بلوچستان

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به منظور بررسی روند ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به همراه مدیران گروه های بهداشتی از مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان خاش بازدید کرد. 
 
به گزارش وبدا، دکتر سیدمهدی طباطبایی، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت بیلری و خانه بهداشت شهید قلنبر خاش، با بیان اینکه بازدیدهای گروهی از مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان ها به منظور شناسایی مشکلات و به حداقل رساندن چالش های حوزه سلامت با کمک صاحبان فرآیند که خدمات سطح یک سلامت را به مردم ارائه می کنند، انجام می شود، خاطرنشان کرد: کسب رضایتمندی مردم و ارتقای شاخص های سلامت از اهداف اصلی طرح تحول سلامت است، برهمین اساس با راه اندازی کمیته ارتقای سلامت، روند ارائه خدمات سلامت مورد ارزیابی این کمیته در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان قرار می گیرد.  
 
وی ادامه داد: اجرای کامل نظام مراقبت بیماری ها و خدمات رسانی به مردم در کوتاه ترین زمان ممکن و شناسایی موارد پرخطر بیماری ها خصوصا در مناطق دوردست از محوری ترین برنامه های نظام سلامت است و با توجه به ورود و خروج اتباع غیر ایرانی از طریق مرزهای استان، مداخله و مشارکت NGO ها به منظور حفظ سلامت امری ضروری است.  
 
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در نشست کارشناسی که پس از بازدید با حضور مدیر شبکه خاش و کارشناسان سلامت در ستاد شبکه بهداشت و درمان خاش برگزار شد، از همه کارشناسان خواست تا از ظرفیت داوطلبان سلامت استفاده کنند و در بازدیدهای خود اصول کیفی را براساس قوانین پرونده الکترونیک سلامت، مد نظر قرار دهند تا کیفیت و کمیت خدمات به مردم ارتقاء یابد. همچنین در زمینه تکمیل اطلاعات سلامت مردم در سامانه سیب نیز، تلاش کنند./119/

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ١٧ مرداد ١٣٩٧ - ٠٨:١٦ / شماره خبر: ١٧٩٦٨٥ / تعداد نمايش: 567

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج