وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

بازدید های شبانه وزیر بهداشت از سه بیمارستان تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

 
وزیر بهداشت در ادامه بازدیدهای شبانه خود در ماه مبارک رمضان از مراکز درمانی پایتخت، شب گذشته تا ساعات ابتدایی بامداد امروز از بیمارستانهای امام حسین(ع)، شهدای تجریش و شهید مدرس تهران بازدید کرد.
 
به گزارش وبدا، دکتر سید حسن هاشمی شب گذشته از بخش های اورژانس، تروما، ICU، ICU اعصاب و دو پروژه عمرانی پاراکلینیک و بیمارستان جامع سرطان این مرکز درمانی بازدید کرد.
 
پروژه پاراکلینیک بیمارستان امام حسین(ع) در زمینی با زیربنای 16 هزار متر مربع در 8 طبقه و با بخش هایی مانند تصویر برداری، کلینیک ویژه، آزمایشگاه و 100 تخت بستری در حال ساخت است.
 
بیمارستان جاممع سرطان نیز قرار است با ظرفیت 300 تخت بیمارستانی توسط بنیاد برکت ساخته شود.
 
وزیر بهداشت همچنین از بخش های مختلف بیمارستان شهدای تجریش شامل اورژانس، تروما و پروژه بیمارستان جایگزین بیمارستان شهدای تجریش بازدید کرد.
 
پروژه بیمارستان جایگزین بیمارستان شهدای تجریش با ظرفیت 821 تخت در زمینی با زیربنای 60 هزار متر مربع در 5 بلوک و 13 طبقه در حال ساخت است و در حال حاضر حدود 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
 
دکتر هاشمی همچنین از بخش های اورژانس، ICU، CCU و طرح پیشنهادی توسعه بیمارستان شهید مدرس تهران بازدید کرد.
 
برنامه ریزی های لازم برای اجرای طرح توسعه بیمارستان شهید مدرس تهران با ظرفیت 270 تخت بیمارستانی انجام شده و وزیر بهداشت از محل اجرای این پروژه بازدید کرد.
 
گفتنی است ماهانه 8 هزار نفر به کلینیک ویژه بیمارستان شهید مدرس مراجعه می کنند و ضریب اشغال این بیمارستان 85 درصد است.
 
در پایان بازدید از این بیمارستان در نشستی با حضور مسئولین دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در خصوص مشکلات این بیمارستان، بحث و بررسی شد./206

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٢١ خرداد ١٣٩٧ - ٠٨:٠٢ / شماره خبر: ١٧٧٦١٧ / تعداد نمايش: 935

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج