وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

با حضور معاون بهداشت وزارت بهداشت؛

10 پروژه بهداشتی در نیشابور افتتاح شد

10 پروژه بهداشتی با حضور دکتر علیرضا رئیسی معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نیشابور افتتاح شد.

به گزارش وبدا، دکتر رئیسی در مراسم افتتاح هم زمان پروژه های بهداشتی دانشکده علوم پزشکی نیشابور ضمن تشکر از مسئولین دانشکده و خیرین گفت: در دانشکده علوم پزشکی نیشابور زمینه ای  فراهم شده است که تجلی زیبایی از همکاری مردم و دولت به منصه ظهور رسیده است.

معاون بهداشت وزارت بهداشت ضمن تشکر از خیرین افزود: خیرین بزرگوار، دل در گرو رفع مشکلات مردم دارند و در جهت رفاه و گسترش عدالت در سلامت قدم های بزرگی برداشته اند و امیدواریم شاهد تداوم این کارهای بزرگ در سراسر کشور عزیزمان باشیم.

دکتر رئیسی با اشاره به این که در حوزه سلامت اقدامات بسیار خوبی انجام شده است، افزود: طرح تحول سلامت از دولت یازدهم شروع شده و همچنان و با قوت در دولت دوازدهم ادامه دارد.

وی با بیان اینکه  6250 پروژه بهداشتی در وزارت بهداشت طراحی شده است، اضافه کرد: تا هفته دولت سال جاری بیش از 3500 پروژه از پروژ های مذکور افتتاح شده و به بهره برداری می رسد.

معاون بهداشت وزارت بهداشت در پایان خاطر نشان کرد: ویژگی اول پروژه های طرح تحول سلامت این است که در حاشیه شهر و در شهر های زیر 20 هزار نفر جمعیت و در سطح روستاها و مناطق محروم به بهره برداری می رسد و ویژگی دوم اینکه خیرین سلامت و مردم همگام با وزارت بهداشت در این مسیر حرکت می کنند و امید است که شاهد تداوم توسعه عدالت در سلامت در سراسر کشور باشیم.

گفتنی است در این سفر 10 پروژه بهداشتی شامل یک مجتمع بهداشتی و درمانی، دو مرکز خدمات جامع سلامت روستایی و هفت خانه بهداشت در شهرستان نیشابور توسط معاون بهداشت وزارت بهداشت افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت./216/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٧ - ٠٩:٤٨ / شماره خبر: ١٧٦٦٦٩ / تعداد نمايش: 883

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج