وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

تاکنون حدود ۳۷ هزار نفر رشته در بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت ثبت نام کرده‌اند/ معارف قرآنی پراستقبال‌ترین بخش جشنواره


تاکنون ۳۷ هزار و ۴۲۷ نفر رشته در بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ثبت نام کرده‌اند و تاکنون بیشترین ثبت نام مربوط به بخش معارف قرآنی با ۲۱ هزار و ۳۸۴ نفر است.

به گزارش وبدا، براساس این گزارش همچنین بعد از بخش معارف قرآنی که بیشترین ثبت نام کنندگان را تابحال به خود اختصاص داده است، بخش آوایی با ۶ هزار و ۹۶۳ ثبت نام کننده و بخش هنری با ۵ هزار و ۱۸۷ ثبت نام کننده به ترتیب پر طرفدارترین بخش‌های این دوره از جشنواره هستند.

در بخش پژوهشی این دوره تاکنون یک‌هزار و ۹۳۰ نفر ثبت نام کرده‌اند و در بخش ادبی یک هزار و ۵۶۳ نفر ثبت نام خود را انجام داده اند و کمترین میزان ثبت نام این دوره از جشنواره مربوط به بخش فناوری با ۴۰۰ نفر شرکت کننده است.

از ابتدای مرحله ثبت نام این دوره از جشنواره تاکنون، دانشگاه‌های علوم پزشکی شیراز ، کرمانشاه و سبزوار به ترتیب بیشترین آمار ثبت نام کنندگان را به خود اختصاص داده‌اند.

بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت ویژه دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که ثبت نام آن آغاز شده است، در بخش دانشگاهی از اردیبهشت‌ماه امسال آغاز می‌شود. همچنین مرحله نهایی این جشنواره تابستان امسال به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار خواهد شد./224/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٢ فروردين ١٣٩٧ - ٠٨:١٢ / شماره خبر: ١٧٥٢٩٤ / تعداد نمايش: 1096

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج