وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت عنوان کرد:

پیش‌بینی حضور ۸۰ هزار شرکت‌کننده در جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت

رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه جذب حداکثری، ارتقاء و تعمیق فعالیت‌های قرآنی از اهدافی است که دنبال می‌کنیم، پیش‌بینی کرد، بیش از ۸۰ هزار نفر در جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت شرکت کنند.

به گزارش وبدا، دومین دوره نشست کانون های فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی از ۲۰اسفند ماه به مدت دو روز در ساری در حال برگزاری است.

دکتر محمدمهدی بحر العلوم، رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت در دومین روز این نشست سراسری در جمع دبیران کانون‌های «مذهبی» و «قرآن و عترت« دانشگاه های علوم پزشکی با اشاره به اینکه برنامه‌های کانون‌های مذهبی و قرآن و عترت را باید به گونه‌ای طراحی کنیم که مخاطبان بیشتری را شامل شود، گفت: جذب حداکثری، ارتقاء کیفی و تعمیق فعالیت‌های قرآنی از اهدافی است که دنبال می‌کنیم و معتقدم هر فعالیتی که ذیل نام قرآن و عترت قرار می‌گیرد باید از بهترین کیفیت برخوردار باشد.

وی افزود: ایجادتغییر در خود و مخاطبانمان با بهره‌گیری از آموزه‌های قرآنی هدف سوم و به نوعی مهم‌ترین هدفمان در مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت است و اگرچه رسیدن به آن کار دشواری است ولی باید با تمام توان به سمت آن گام برداریم.

رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با بیان اینکه در بیست و دومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت، شاهد رشد صد درصدی مخاطبان بوده‌ایم، پیش‌بینی کرد، بیش از هشتاد هزار نفر در دوره آینده جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت شرکت کنند./224/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٢١ اسفند ١٣٩٦ - ١١:٥٩ / شماره خبر: ١٧٤٢٦٧ / تعداد نمايش: 1264

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج