وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دبیر ستاد تحول و نوآوری در آموزش عالی سلامت خبر داد:

آغاز فاز جدید ارزیابی اجرای بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی در سامانه آتنا


دبیر ستاد تحول و نوآوری در آموزش عالی سلامت به ابلاغ برنامه های ملی اقدام برای اجرای بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی اشاره کرد و گفت: این برنامه ها تا اوایل اسفندماه در سامانه آتنا وارد می شود و ارزیابی اجرای بسته های تحول بر این مبنا و با رویکرد خروجی محور صورت می پذیرد.

به گزارش وبدا، دکتر عطاءاله پورعباسی دبیر ستاد تحول و نوآوری در آموزش عالی سلامت با اشاره به ابلاغ برنامه های ملی اقدام در راستای اجرای بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی گفت: برنامه های ملی تا اوایل اسفند ماه در سامانه آتنا بارگذاری می شود و ارزیابی دانشگاهها بر مبنای این برنامه ها ارزیابی می شود.

دکتر پورعباسی گفت: برنامه ها در 3 سطح ستادی، منطقه ای و دانشگاهی طراحی شد و برنامه های دو سطح ستاد وزارت بهداشت و مناطق آمایشی در معاونت آموزشی نهایی و به مسئولین ذیربط در این سطوح ابلاغ شد.

دبیر ستاد تحول و نوآوری در آموزش عالی سلامت خاطرنشان کرد: برنامه ها در سطح درون دانشگاهی نیز تدوین و به دانشگاهها ارسال شد. این برنامه ها در دانشگاهها مورد بازبینی قرار گرفته و پس از تصویب در دبیرخانه کلان مناطق آمایشی جهت اجرا به دانشگاهها ابلاغ خواهد شد.

وی با بیان اینکه تمامی این برنامه ها اعم از ستادی، منطقه ای و دانشگاهی در سامانه آتنا بارگذاری می شود گفت: ارزیابی هر یک از این سطوح باتوجه به برنامه های تدوین شده صورت خواهد پذیرفت.

دکتر پورعباسی گفت: ارزیابی در این فاز کاملا خروجی محور و برمبنای برنامه های ملی اقدام صورت خواهد پذیرفت. این فاز از ابتدای اسفندماه سال جاری آغاز می شود./223/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦ - ١٠:٢٣ / شماره خبر: ١٧٢٩٥٣ / تعداد نمايش: 1222

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج