وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وزیر بهداشت در راهپیمایی 22 بهمن:

مردم بعد از 39 سال با شور و تعصب مسیر انقلاب اسلامی را گم نکرده اند

 
 
وزیر بهداشت گفت: به مقام معظم رهبری تبریک می گویم  چرا که مردم بعد از 39 سال با شور و تعصب، راه انقلاب اسلامی را گم نکرده اند.
 
به گزارش وبدا، دکتر سید حسن هاشمی در مسیر راهپیمایی 22 بهمن از میدان انقلاب تا میدان آزادی، اظهار داشت: بخشی از شور و تعصب مردم به انقلاب اسلامی، مرهون رهبری مقام معظم رهبری است و حوادث اخیر، هیچ تاثیری در حضور پررنگ مردم در جشن انقلاب نداشته است.
 
وزیر بهداشت تاکید کرد: مردم حساب مسئولان را از حساب انقلاب اسلامی، شهدا و وظیفه دینی و ملی خود جدا کرده اند و قبول دارند که برخی از مسئولان در قوای سه گانه ناکارآمد هستند و ممکن است کار خلافی را در دستگاه اجرایی، تقنینی و قضایی انجام دهند اما آرمانهای انقلاب به قوت خود باقی است.
 
دکتر هاشمی تصریح کرد: مردم ایران بسیار باهوش هستند و در هر مقطعی می دانند که باید چگونه رفتار کنند و به این مردم افتخار می کنیم چراکه بی نظیر هستند.
 
وزیر بهداشت افزود: دست مردم ایران را می بوسیم و وقتی جمعیت راهپیمایان را دیدم، احساس حیات و پویایی کردم، مردم قدردان انقلاب اسلامی و شهدا هستند و مصمم تر از مسئولان، مسیر انقلاب را دنبال می کنند.
 
دکتر هاشمی تصریح کرد: مردم به دنبال استقلال کشور، عزت دین، کشور، شکوفایی و خودباوری هستند و امیدوارم همه آرزوهای مردم محقق شود.
 
وزیر بهداشت در پایان از حضور پرشور و پررنگ جوانان در راهپیمایی 22 بهمن تقدیر کرد./206

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٢٢ بهمن ١٣٩٦ - ١٤:٣٠ / شماره خبر: ١٧٢٩١٦ / تعداد نمايش: 1754

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج