وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت عنوان کرد:

معاونت غذا و دارو پیشتاز در اجرای برنامه عملیاتی وزارت بهداشت

معاون برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت با اشاره به پیشتاز بودن معاونت غذا و دارو در امر اجرای برنامه عملیاتی گفت: معاونت غذا و دارو جزو بهترین معاونت های وزارت بهداشت در امر مدیریت برنامه عملیاتی خود بوده است .

به گزارش وبدا، دکتر علی اکبر حق دوست در جلسه ویدئو کنفرانس معاونین غذا و دارو دانشگاه های علوم پزشکی کشور که صبح امروز برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از انسجام وتدبیری که در حوزه غذا و دارو در همه حوزه ها ایجاد شده است، خاطرنشان کرد: این انسجام به دلیل نگاه و ارتباط مستمر بین المللی است که توانسته در این حوزه نسبت به دیگر حوزه ها بیشتر قابل لمس باشد.

دکتر حق دوست با بیان این که تغییرات در کشور ما به سرعت رخ می دهد و ما هم باید هم سطح این تغییرات پیش رویم، اظهار داشت، گفت: انتظار می رود، با وجود انسجام بیشتر در حوزه غذا و دارو عزیزان در سطح دانشگاه ها، وزارت بهداشت و ستادها بتوانند خود را با این تغییرات هر چه سریع تر وفق دهند و امیدواریم این حوزه همانند گذشته با یک نگاه رو به جلو در این امر پیشتاز باشد.

معاون برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت با اشاره به سوابق درخشان حوزه غذا و دارو در اجرای برنامه عملیاتی، خاطر نشان کرد: برنامه عملیاتی زیر ساخت های قابل قبولی دارد، اما باید اولویت ها در این امر مورد توجه قرار گیرد تا به نوعی اجرای برنامه عملیاتی در مسیر فعالیت ها و برنامه ها روشن و واضح شود.

دکتر حق دوست ابراز امیدواری کرد: با این رویکرد سعی می شود که اقدامات بروکراتیک و کتابخانه ای به حداقل برسد و با نگاه عملیاتی جهت حل مشکلات روزمره، از این زیر ساخت ها به شکل بهتر بهره مند شویم. /207

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ١٩ دی ١٣٩٦ - ١٤:٣١ / شماره خبر: ١٧١٣٤٨ / تعداد نمايش: 1763

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج