وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

قائم مقام معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت:

جلسات ستاد مدیریت منابع در وزارت بهداشت هر هفته برگزار می شود/ وزارت بهداشت در حوزه مدیریت منابع و صرفه جویی در هزینه ها عزم جدی دارد


قائم مقام معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت گفت: در حوزه مدیریت و ساماندهی منابع حوزه سلامت و نهادینه کردن اقتصاد مقاومتی در عرصه بهداشت و درمان کشور، شاهد ابلاغ چندین دستورالعمل از سوی وزیر بهداشت بوده ایم.


دکتر مصطفی پریدار در گفتگو با خبرنگار وبدا، اظهار داشت: یکی از مهمترین سیاست های وزارت بهداشت در دولت دوازدهم، مدیریت منابع و کاهش هزینه ها در حوزه ستاد وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی است.

وی تصریح کرد: هر هفته جلسات ستاد مدیریت منابع در وزارت بهداشت به ریاست وزیر بهداشت برگزار می شود و بخشنامه های این جلسات، به طور مستمر به دانشگاه های علوم پزشکی ابلاغ می شود.

مدیر کل امور پشتیبانی وزارت بهداشت تاکید کرد: مدیریت منابع در وزارت بهداشت بدون وارد شدن خدشه یا توقفی در کمیت و کیفیت خدمات انجام می شود تا مسئولان و تصمیم سازان کشور باور داشته باشند که وزارت بهداشت در حوزه مدیریت منابع و صرفه جویی در هزینه ها عزم جدی دارد و آنها نیز در جهت تثبیت منابع حوزه سلامت تلاش کنند./۲۰۶

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ١٩ دی ١٣٩٦ - ١٤:٢٤ / شماره خبر: ١٧١٣٤٦ / تعداد نمايش: 1551

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج