وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وزیربهداشت در دیدار با تعدادی از قهرمانان المپیک و چهره های هنری:

ورزشکاران، حاصل تلاش خود را اهدا کردند/ کمک های مردمی به زلزله استان کرمانشاه در قالب یک اثر ماندگار هزینه شود

 وزیربهداشت با بیان اینکه پویش مردمی کمک به زلزله زدگان اوج انسان دوستی ورزشکاران و هنرمندان را نشان می دهد، گفت: به عنوان یک ایرانی از حضور هنرمندان و ورزشکاران در عرصه حمایت از مردم آسیب دیده تشکر می کنم.

 

به گزارش وبدا، دکتر سیدحسن هاشمی در دیدار با تعدادی از قهرمانان المپیک  و چهره های هنری  که در راستای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه پویش مردمی راه اندازی کرده اند، گفت: این پویش مردمی، اوج انسان دوستی ورزشکاران و هنرمندانی را نشان می دهد که مدال خود که حاصل تلاش شان بود را اهدا کردند و در راه آسایش مردم گام برداشتند.

 

وزیربهداشت ادامه داد: به عنوان یک ایرانی از حضور هنرمندان و ورزشکاران در عرصه حمایت از مردم آسیب دیده تشکر می کنم و البته رقمی که جمع آوری می شود، هر میزان که باشد، مهم نیست، بلکه رفتار سخاوتمندانه و تلاش های شما زیبا و قابل تقدیر است.

 

دکتر هاشمی در خصوص هدفمندی کمک های مردمی گفت: اگر این کمک ها در قالب یک کار ماندگار هزینه شود، بهتر است، زیرا کمک ها و هدایایی که برای نیازهای اولیه ضروری است، در جریان است و در این زمینه مشکل جدی وجود ندارد، بنابراین باید در حوزه زیرساخت های مناطق زلزله زده برنامه ریزی شود.

در این دیدار همچنین رضا رشیدپور تهیه کننده برنامه "حالا خورشید" شبکه سه سیما توضیحاتی از فرآیند جمع آوری کمک های مردمی و مشارکت قهرمانان المپیک و هنرمندان در تامین بخشی از این کمک ها ارائه داد.

 

در پایان این دیدار  با نظر دست اندرکاران این پویش مردمی مقرر شد کمک های جمع آوری شده در ساخت ۱۷ مرکز جامع خدمات سلامت در مناطق زلزله زده هزینه شود.

 

شایان ذکر است مراسم آغاز احداث این مراکز در آینده ای نزدیک با حضور تعدادی از قهرمانان المپیک و چهره های هنری در مناطق زلزله زده برگزار خواهد شد.


گفتنی است: سالار عقیلی، ساره جوانمردی، مژگان رحمانی، الهام اصغری، فرانک پرتو آذر، خدیجه آزاد پور، الهام پاوه نژاد و رضا رشید پور که در پویش کمکهای مردمی به هموطنان زلزله زده غرب کشور شرکت دارند، صبح امروز با وزیر بهداشت دیدار کردند.

همچنین تعداد دیگری از قهرمانان المپیک از جمله کیانوش رستمی در این پویش شرکت کرده اند.

/۲۰۷

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦ - ١٦:٤٤ / شماره خبر: ١٦٩٧٨٧ / تعداد نمايش: 2302

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج