وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مازندران:

در دولت یازدهم و دوازدهم نگاه جدی به ورزش کارکنان در وزارت بهداشت شده است/ ورزش به عنوان یکی از ارکان اصلی رفاه کارکنان به حساب می آید


معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: تجربیات عوامل اجرایی المپیاد فرهنگی ورزشی کارمندان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سال های گذشته باعث بهتر و منظم تر برگزار شدن این المپیاد شده است.

به گزارش وبدا، دکتر محمد پنبه چی، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مازندران در بازدید از سالن های برگزاری مسابقات دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت در بخش آقایان اظهار داشت: زحمات چندین ماهه تیم اجرایی المپیاد باعث برگزاری آن در سال دوم شده است و تلاش می‌کنیم برگزاری آن در سال های بعد ادامه داشته باشد.

وی افزود: با توجه به نگاه ویژه دکتر صدرالسادات، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت به ورزش و همچنین تلاش های قائم مقام ایشان تلاش شده است که ورزش در بین کارمندان دانشگاه های علوم پزشکی و سازمان های تابعه سراسر کشور نهادینه شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی استان مازندران با بیان اینکه وزارت بهداشت به عنوان ارائه دهنده خدمات سلامت محسوب می شود، گفت: در دولت یازدهم و دوازدهم نگاه جدی به ورزش کارکنان در وزارت بهداشت شده است به نحوی که ورزش به عنوان یکی از ارکان اصلی رفاه کارکنان به حساب می آید.

وی ادامه داد: ایده‌آل ما این است که تمام شاغلین در وزارت بهداشت و خانواده هایشان و افراد مرتبط با آنها نیز بتوانند فعالیت ورزشی داشته باشند.

دکتر پنبه چی با اشاره به علاقه کارمندان به ورزش، تصریح کرد: کارکنان وزارت بهداشت متقاضیان اصلی المپیاد هستند و این خود می‌تواند یک الگو برای بقیه ارگان‌ها باشد.

وی خاطر نشان کرد: فعالیت ورزشی و رفاهی کارکنان زمانی به رشد خود رسید که معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت این موضوع را جزء اهداف اصلی وزارتخانه قرار داد.
دکتر پنبه چی در پایان از از برگزار کنندگان المپیاد تشکر کرد و افزود: تمام مسابقات با نظم خاصی در حال پیگیری است که این موضوع جای تقدیر دارد./227/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦ - ١٣:٢٣ / شماره خبر: ١٦٩٧٦٧ / تعداد نمايش: 1956

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج